ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Молоді зв’язківці вражали мішені нарівні з досвідченими ветеранами

Вишкіл
Прочитаєте за: 2 хв. 29 Січня 2021, 17:30

Цього разу воїни-зв’язківці підрозділу фахової підготовки навчально-тренувального центру, що на Полтавщині, наповнювали етер не звичною «морзянкою» та цифровим радіообміном, а голосними автоматними чергами. Навчальний день для новоприбулих контрактників розпочався із перших у цьому році практичних занять з вогневої підготовки.

Плановий захід передбачав виконання стрільб з автомата АК-74 та тренувальних вправ з кидання навчальних гранат. Окрім цього, воїни відпрацьовували порядок підготовки та виходу на бойовий рубіж і тренувальні елементи за бойовою армійською системою.

Звичний алгоритм занять, за словами командування підрозділу, цього дня  отримав дещо незвичний характер. У тому сенсі, що відбувся у формі неформального змагання між навчальними групами.

З урахуванням того, що близько третини курсантів мають бойовий досвід, вони були, як то кажуть, першими номінантами на найкращий результат у стрілецьких вправах. Але в цій боротьбі не меншу завзятість продемонстрували і молоді воїни, особливо жінки-військовослужбовці.

— У бойових частинах вимоги однакові для всіх без винятку, — розповіла військовослужбовець бригади морської піхоти Олена. —  Тому ми не маємо права пасти задніх. А досвід учасників бойових дій лише спонукає до більш досконалого володіння і спеціальністю, і штатною зброєю.

Водночас ветеран війни на Донбасі старший солдат Дмитро зазначив, що, незважаючи на бойовий досвід,  для нього і його товаришів завжди корисним та повчальним є повторення і відпрацювання до автоматизму правил поводження та користування зброєю. Адже, за його словами, реальна бойова обстановка жодних послаблень та спрощень не прощає.

Динамічний характер проведення стрілецьких занять, як зазначили курсанти, отримав не тільки позитивне емоційне забарвлення від хорошого загального результату, а й  додав певної родзинки в систему навчання. А головне — став додатковим мотиваційним чинником для подальшого оволодіння військовою майстерністю.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Мінус три «шахеди»: ВМС ЗСУ показали, як Mistral нищить російські дрони

Мінус три «шахеди»: ВМС ЗСУ показали, як Mistral нищить російські дрони

Воїни зенітного ракетно-артилерійського дивізіону 39-ї окремої бригади берегової оборони знищили за одне чергування три ворожих дрони-камікадзе.

Понад 1000 окупантів, 26 артсистем та сотні БПЛА: у Генштабі ЗСУ оприлюднили втрати рф

Понад 1000 окупантів, 26 артсистем та сотні БПЛА: у Генштабі ЗСУ оприлюднили втрати рф

За минулу добу втрати російських загарбників склали 1010 військових та 511 одиниць техніки.

Ракети, дрони, РСЗВ: ворог завдав 510 ударів по Запорізькій області

Ракети, дрони, РСЗВ: ворог завдав 510 ударів по Запорізькій області

Впродовж минулої доби окупанти завдали 510 ударів по 16 населених пунктах Запорізької області.

За минулу добу відбулося 174 бойових зіткнень, найбільше — поблизу Покровська

За минулу добу відбулося 174 бойових зіткнень, найбільше — поблизу Покровська

Загалом від початку доби відбулося 174 бойових зіткнення. Українські захисники рішуче дають відсіч спробам противника просунутися вглиб нашої території, завдаючи йому вогневого ураження.

Москва здригнеться від жаху: Лондон готує винищувач 6-го покоління

Москва здригнеться від жаху: Лондон готує винищувач 6-го покоління

Британська компанія BAE Systems і її партнери спільно з Міністерством оборони Великобританії представили рендер винищувача шостого покоління Tempest.

Ампфутбол — це як сім’я: після втрати обох ніг екс-командир взводу Олександр Тебеньков став головним тренером команди «Незламних»

Ампфутбол — це як сім’я: після втрати обох ніг екс-командир взводу Олександр Тебеньков став головним тренером команди «Незламних»

Повернення до повноцінного насиченого життя після важкого поранення — завдання складне, але цілком посильне для того, хто цього прагне.

ВАКАНСІЇ

Стрілець-санітар

від 20000 до 120000 грн

Київ

21 окремий батальйон спеціального призначення

Водій до 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Офіцер медичної служби

від 27000 до 127000 грн

Дніпро

Рекрутинговий центр Самарського району, Самарський РТЦК та СП

Старший оператор відділення комунікацій, військовослужбовець

від 20000 до 30000 грн

Дніпро

Комендатура військових сполучень (Дніпро)

Водій-електрик, військовослужбовець

від 20000 до 30000 грн

Дніпро

Комендатура військових сполучень Дніпро

--- ---