Беручи участь у походах під час важких боїв проти переважаючих сил російської червоної армії, він забезпечував поповнення українського війська особовим складом….
У Запорізькій області судитимуть мешканця м. Шахтарська — працівника Торезького міськрайонного відділу Міністерства державної безпеки «ДНР». Йому загрожує до 15 років позбавлення волі.
Про це повідомив пресцентр Офісу Генерального прокурора з посиланням на Донецьку обласну прокуратуру.
«Досудовим розслідуванням встановлено, що у травні 2015 року обвинувачений, діючи з власних ідеологічних міркувань, вступив до лав незаконного збройного формування РФ, обійнявши посаду старшого уповноваженого Торезького міськрайонного відділу Міністерства державної безпеки «ДНР», де працює і нині», — йдеться в повідомленні.
Зазначається, що Донецька обласна прокуратура завершила спеціальне досудове розслідування щодо мешканця м. Шахтарськ за фактом участі в терористичній організації (ч. 1 статті 258-3 Кримінального кодексу України). Обвинувальний акт направлено до Бердянського міськрайонного суду Запорізької області для заочного засудження.
Якщо вину підозрюваного буде доведено, йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до п’ятнадцяти років.
@armyinformcomua
Позивний «Карабас» дістався Петру від батька. Це не просто прізвисько, а частина цивільної ідентичності, яку він приніс із собою у військо.
Україна планує перевести Збройні Сили на контракту основу, і країни Європи можуть цьому посприяти, надавши фінансування.
Дороги у прифронтових регіонах на сьогодні — це вже не просто шляхи, а справжні лінії життя.
Увечері рф завдала удару по санаторію в Павлоградському району, поранення зазнав чоловік.
27 літ земного буття судилося прожити Віктору Кутюку — колишньому молодшому інспектору відділу охорони Житомирської виправної колонії № 4.
Кремлівський диктатор Володимир Путін вже розпочав Третю світову війну, і єдиною відповіддю на це може бути лише інтенсивний військовий та економічний тиск.
Помічник начальника автомобільної та електрогазової служби
від 28000 до 32000 грн
Васильків, Київська область
Беручи участь у походах під час важких боїв проти переважаючих сил російської червоної армії, він забезпечував поповнення українського війська особовим складом….