ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На Полтавщині змагалися «Нащадки десанту»

Армія і суспільство Вишкіл
Прочитаєте за: < 1 хв. 18 Грудня 2020, 12:27

У місті Кременчук відбулися змагання серед військово-патріотичних клубів і шкіл «Нащадки десанту». Участь у змаганнях взяли команди учнів Хорольської гімназії, учасники місцевої гри «Сокіл» («Джура»), а також вихованці клубів юних десантників із Хорола та Кременчука.

Про це повідомила пресслужба Міністерства у справах ветеранів України.

Організатором цього заходу став колектив ГО «Об’єднання ветеранів Збройних сил, інвалідів війни, учасників бойових дій, учасників локальних конфліктів і миротворчих сил Гвардія» м. Кременчука.

Цьогорічні змагання відбувалися за новим сценарієм. Учасники змагалися у стрільбі з пневматичної гвинтівки, розбирали та складали автомати, метали макети гранат, підносили боєприпаси до «переднього краю» та ще в безлічі інших активних вправ. Найбільше зацікавлення юнаків викликали гра в лазертаг і тактичні завдання.

Найкращі результати продемонстрували команди Хорольської гімназії та Курінь імені Д. Гуні ГО ОВЗС «Гвардія» (ВОВПО) м. Кременчука. 2-ге місце посів гурт із Клубу юних десантників та миротворців «Гвардія» м. Кременчука, на 3-му місці – команда Клубу юних десантників Об’єднання дитячо-юнацьких клубів м. Кременчука.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Спортсмен ЗСУ Назар Чепурний виборов золото етапу Кубка світу зі спортивної гімнастики
Спортсмен ЗСУ Назар Чепурний виборов золото етапу Кубка світу зі спортивної гімнастики

Представник Центрального спортивного клубу ЗСУ Назар Чепурний здобув золоту медаль на першому етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики в Німеччині.

«Ворог виснажився, підтягує резерви»: на Покровському напрямку знизилась інтенсивність боїв
«Ворог виснажився, підтягує резерви»: на Покровському напрямку знизилась інтенсивність боїв

Ворожа активність на Покровському напрямку дещо зменшилася, оскільки противник виснажений після величезних втрат.

«Залізні соколи» знищили два польові склади з дронами окупантів на Олександрівському напрямку
«Залізні соколи» знищили два польові склади з дронами окупантів на Олександрівському напрямку

Оператори батальйону безпілотних систем «Залізні соколи» 67-ї бригади знищили ворожі склади з «Молніями».

«Ми свої, давайте без „стрілкотні“» — навідник «Карабас»
«Ми свої, давайте без „стрілкотні“» — навідник «Карабас»

Позивний «Карабас» дістався Петру від батька. Це не просто прізвисько, а частина цивільної ідентичності, яку він приніс із собою у військо.

Президент пояснив, як європейці можуть допомогти Україні перейти на контрактну армію
Президент пояснив, як європейці можуть допомогти Україні перейти на контрактну армію

Україна планує перевести Збройні Сили на контракту основу, і країни Європи можуть цьому посприяти, надавши фінансування.

«Фури просто горіли на трасі»: як новітні підходи допомагають ДССТ захищати «дороги життя» від ворожих дронів
«Фури просто горіли на трасі»: як новітні підходи допомагають ДССТ захищати «дороги життя» від ворожих дронів

Дороги у прифронтових регіонах на сьогодні — це вже не просто шляхи, а справжні лінії життя.

ВАКАНСІЇ
Гранатометник

від 21000 до 190000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада

Медична сестра, бойовий медик (в/ч А2558)

від 21000 до 121000 грн

Криве Озеро

Третій відділ Первомайського РТЦК та СП

Гранатометник

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

233 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО

Водій, кранівник, тракторист-машиніст екскаватора, бульдозера

від 21000 до 51000 грн

Миколаїв

Військова частина А3476

Стрілець, помічник гранатометника (ДШВ)

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Навідник танкового взводу

від 30000 до 130000 грн

Одеса

35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського

--- ---