ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

За 2020 рік «Житомирський бронетанковий завод» передав військовим понад 100 одиниць техніки

Новини Озброєння та техніка
Прочитаєте за: < 1 хв. 18 Грудня 2020, 10:54

Міністерству оборони України у 2020 році передано понад 100 одиниць бронетехніки Державним підприємством «Житомирський бронетанковий завод» (ЖБТЗ), що входить до складу «Укроборонпрому».

Згідно з умовами договору, машини пройшли повний цикл капітального та регламентного ремонту. Відновлено боєздатність усіх систем та агрегатів, замінено несправні прилади, перевірено роботу озброєння тощо.

Крім того, на БМП встановлено сучасні навігаційні системи, оптичні прилади та приціли вітчизняного виробництва, а також фари інфрачервоного випромінювання та освітлювальні фари з сучасними діодними лампами.

Варто додати, що цьогоріч ЖБТЗ розпочав оснащувати вітчизняну бронетехніку гусеничними стрічками виробництва харківського «Заводу імені В.О. Малишева», який також входить до складу «Укроборонпрому». Також житомирське підприємство опанувало і власне виробництво гусениць. Раніше така продукція постачалася лише з-за кордону. Перша партія машин із гусеничними стрічками ЖБТЗ була передана у війська в серпні 2020-го. Ця техніка працює без жодних нарікань.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Навіть роботи втомлюються»: НРК 33-ї бригади евакуював свого пошкодженого «побратима»

«Навіть роботи втомлюються»: НРК 33-ї бригади евакуював свого пошкодженого «побратима»

Один з логістичних НРК 33-ї окремої механізованої бригади отримав пошкодження під час виконання бойового завдання. Йому на допомогу вирушив інший дрон, та успішно євакуював.

На Гуляйпільському напрямку Сили оборони зупинили вісім атак ворога — Генштаб

На Гуляйпільському напрямку Сили оборони зупинили вісім атак ворога — Генштаб

Від початку доби зафіксовано 103 бойові зіткнення. Загарбники продовжують штурмувати позиції українських захисників.

Підбили екскаватор: прикордонники нищать техніку ворога на Північно-Слобожанському напрямку

Підбили екскаватор: прикордонники нищать техніку ворога на Північно-Слобожанському напрямку

Прикордонники «Шквалу»нейтралізовують ворожу техніку, зв’язок та укриття у своїй зоні відповідальності.

Зрада, запій, мобілізація з лавки і штурм без зброї: історія Івана, який здався українському FPV

Зрада, запій, мобілізація з лавки і штурм без зброї: історія Івана, який здався українському FPV

Воїни 3-ї бригади оперативного призначення НГУ «Спартан» взяли в полон окупанта, чию життєву історію можна було б назвати карикатурною, якби вона не була правдою.

Виявити й нейтралізувати: морпіхи 38-ї бригади знищують ворога поблизу Мирнограда

Виявити й нейтралізувати: морпіхи 38-ї бригади знищують ворога поблизу Мирнограда

Оператори БПЛА 38-ї окремої бригади морської піхоти імені гетьмана Петра Сагайдачного Виявляють та уражають окупантів посеред понівечиної міської забудови.

Дронарі бригади «Сталевий Кордон» знищили укриття та транспорт окупантів

Дронарі бригади «Сталевий Кордон» знищили укриття та транспорт окупантів

Прикордонники РУБпАК «Aquila» бригади «Сталевий Кордон» ліквідували низку ворожих цілей на Північно-Слобожанському та Курському напрямках

ВАКАНСІЇ

Військовослужбовець в ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Покровськ

Старобільський РТЦК та СП

Інспектор прикордонної служби

від 21000 до 51000 грн

Суми

Державна прикордонна служба України

Старший навідник

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Стрілець-зенітник ПЗРК

від 21000 до 125000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

Начальник циклової комісії (621 ОНБ)

від 28000 до 28000 грн

Київ

Рекрутинговий центр Сил ТрО ЗСУ

Оператор БпАК (військова служба за контрактом)

від 50000 до 120000 грн

Івано-Франківськ

Івано-Франківський ОТЦК та СП

--- ---