ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Стоматолог із Тернополя щороку безкоштовно допомагає близько 200 воїнам з передової

Life story: історії військових Публікації
Прочитаєте за: 2 хв. 10 Грудня 2020, 16:40

Стоматолог із Тернополя Андрій Біляк постійно їздить у район проведення операції Об’єднаних сил. Там він безкоштовно лікує наших військових. Свою діяльність фахівець здійснює на добровільних засадах у рамках всеукраїнського волонтерського проєкту вітчизняних стоматологів «ТриЗуб Дентал». Андрій Біляк доєднався до проєкту наприкінці 2016 року і з того часу декілька разів на рік бере з собою найнеобхідніші речі та відправляється у Донецьку або Луганську область.

– Розуміємо, що наші хлопці не мають можливості відвідувати приватні стоматології. Їм треба служити, захищати ввірені ділянки фронту. Ми надаємо цілий комплекс послуг з лікування зубів: від найпростішого лікування пародонту чи карієсу до складних хірургічних видалень, – каже Андрій Біляк.

Андрій, у якого в Тернополі є власна клініка, уже здійснив не менше ніж п’ятнадцять поїздок на Схід України. Здебільшого він надає стоматологічні послуги військовослужбовцям у пересувному комплексі, який має назву «ТриЗуб-2». Це автівка, яка оптимально пристосована для надання якісної стоматологічної допомоги у польових умовах за сучасними протоколами лікування.

– Стоматологи приходять на допомогу військовим, спілкуючись у соціальних мережах чи на медичних конференціях. Частина приїжджає надавати медичну допомогу на передову, інші спеціалісти за власні кошти оснащують стоматологічні кабінети новітнім устаткуванням і матеріалами. Значну допомогу в реалізації проєкту надає і українська діаспора. Також у нас є власні кошти, які час від часу вкладаємо в потрібні стоматологічні засоби, – каже дантист.

Наразі на лінії розмежування сторін діє декілька таких мобільних стоматологічних комплексів. Щоденно близько 10 військовослужбовців отримують кваліфіковану поміч, по суті, не покидаючи військового розташування.

Тернополянин їздить у район проведення ООС приблизно на тиждень-два щокварталу. За час одного добровільного відрядження лікує не менше ніж пів сотні воїнів.

– Наші захисники потребують якісних послуг. Мені подобається допомагати людям, робити їх щасливими і бачити їхні задоволені усмішки, – розповідає Андрій Біляк.

Фото Андрія Агєєва та з архіву Андрія Біляка

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Олександр Сирський нагородив бійців, які обороняють Покровський напрямок
Олександр Сирський нагородив бійців, які обороняють Покровський напрямок

Головнокомандувач ЗСУ відзначив українських військових, які тримають оборону Донеччини та ведуть активні бойові дії проти переважаючих сил противника.

Масований удар по Сумщині: загинула людина, масштабні пожежі
Масований удар по Сумщині: загинула людина, масштабні пожежі

На Сумщині внаслідок російського масованого удару по одному із сіл Ямпільської громади загинула людина.

П’ють та божеволіють: алкоголізм і психічні розлади в Росії досягли рекордів на тлі війни
П’ють та божеволіють: алкоголізм і психічні розлади в Росії досягли рекордів на тлі війни

У 2025 році росія зафіксувала найгірші за майже десятиліття показники алкоголізму та психічних розладів.

Українська зброя вже змінює війну: 70–80% техніки виробляють усередині країни
Українська зброя вже змінює війну: 70–80% техніки виробляють усередині країни

Український оборонно-промисловий комплекс сьогодні забезпечує до 80% потреб фронту.

«Це війна, головне — боротись далі»: історія поліцейського, який повернувся у стрій після важкого поранення під Кліщіївкою
«Це війна, головне — боротись далі»: історія поліцейського, який повернувся у стрій після важкого поранення під Кліщіївкою

Боєць штурмового полку після важкого поранення продовжив службу у своєму підрозділі.

Дрони-перехоплювачі й «розумний» РЕБ: як Україна перебудувала ППО під нову війну
Дрони-перехоплювачі й «розумний» РЕБ: як Україна перебудувала ППО під нову війну

Сучасна протиповітряна оборона України базується на комплексному поєднанні дронів, РЕБ і сенсорних систем.

ВАКАНСІЇ
Розвідник

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

Стрілець – помічник гранатометника

від 20000 до 120000 грн

Кропивницький

Військова частина А7343

Старший майстер виробничого відділення

від 21000 до 22000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

Водій-електрик, військовослужбовець

від 20000 до 30000 грн

Дніпро

Комендатура військових сполучень Дніпро

Технік зенітного ракетного обладнання, військовослужбовець

від 23500 до 53500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

Гранатометник, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

--- ---