ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

«Світ повинен це бачити»: Президент відреагував на зізнання росіян у полюванні на цивільних українців

Новини
4 Серпня 2026, 15:53
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Російський дрон полює на цивільного українця
Росіяни відверто хизуються своїми воєнними злочинами

Президент України Володимир Зеленський закликав світ до реакції на шокуюче відео з Херсона, де росіяни намагалися вбити FPV цивільного чоловіка.

Про це він написав у вівторок, 4 серпня, у себе в соцмережах, звернувши увагу на те, що у рф не лише не приховують свої воєнні злочини, а й відверто хизуються ними.

«Російський дрон цілеспрямовано полював за чоловіком, який продавав овочі в Херсоні, підірвався поруч із ним, і росіяни самі визнали, що скоїли цей злочин і що не просто не шкодують, а пишаються тим, як знущаються з людей. Чоловік був поранений вибухом. Щодня росіяни роблять такі „сафарі“ на звичайних людей. Світ повинен бачити це. Повинен бачити кожен факт, що Росія збожеволіла, і кожен факт, що російські військові насолоджуються вбивствами й знущанням із людей», — написав глава держави.

За словами Володимира Зеленського, без міжнародного тиску на російських терористів світ просто «не зможе співіснувати із цим злом».

«Потрібно бути й надалі рішучими, щоб захищати життя. Треба так діяти й так підтримувати життя, щоб Росія була змушена справді задуматися про мир, а не про те, як збільшити дальність своїх дронів. І це стосується не тільки України. Російське „сафарі“ проти людей повинне зупинитися в Україні й точно не має поширитися ще на інші країни. Фінляндія і Казахстан, держави Балтії та Польща, держави Південного Кавказу та Румунія і Молдова — усім варто співпрацювати, щоб були реальні гарантії безпеки та щоб російська війна йшла до закінчення», — підкреслив Президент.

Як повідомляла АрміяInform, у Херсоні чоловік дивом вижив після прямого влучання російського FPV, діставши уламкові поранення, вибухову травму та контузію.


Чотирьох росіян ліквідували, двох захопили в полон: стрім
Чотирьох росіян ліквідували, двох захопили в полон: стрім

Оператори 6 полку ССО «Рейнджер» налетіли на позиції окупантів. Бійці змогли впритул підійти до окопів ворога й ліквідувати чотирьох із них.

40 днів ударів по росії: СБУ атакувала понад 100 стратегічних об’єктів і 21 тисячу цілей на фронті
40 днів ударів по росії: СБУ атакувала понад 100 стратегічних об’єктів і 21 тисячу цілей на фронті

За 40 днів СБУ уразила понад 100 стратегічних об’єктів у тилу рф і більш як 21 тисячу військових цілей на фронті, завдавши ворогу значних втрат.

ППО, кіберзахист і підготовка до зими: Президент представив нового секретаря РНБО
ППО, кіберзахист і підготовка до зими: Президент представив нового секретаря РНБО

Президент Володимир Зеленський офіційно представив Ігоря Клименка новим секретарем РНБО та визначив його головні завдання у сфері безпеки й оборони.

Перехоплювачі, кошти на безпеку країни, перенесення війни на територію росії: Євгеній Хмара озвучив пріоритети для дипломатів
Перехоплювачі, кошти на безпеку країни, перенесення війни на територію росії: Євгеній Хмара озвучив пріоритети для дипломатів

Україна розраховує на дипломатів у залученні коштів на забезпечення війська, посиленні ППО та розвитку асиметричних ударів по Росії.

ВАКАНСІЇ
Olx Старший механік-водій

від 25000 до 125000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

WorkUa Гранатометник

від 21000 до 120000 грн

Миколаїв

189 окремий батальйон 123 ОБр ТрО

RobotaUa Токар, війсковослужбовець

від 25000 до 120000 грн

Запоріжжя

Кара-Даг, в/ч 3029

WorkUa Кухар, пекар

від 20000 до 120000 грн

Івано-Франківськ

Центр рекрутингу української армії

WorkUa Кулеметник

від 50000 до 120000 грн

Бучач

Третій відділ Чортківського РТЦК та СП

RobotaUa Водій

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр