І ці удари вже мають більший вплив на суспільні настрої всередині росії, аніж їхні шалені втрати на фронті. Китайські товари…
Україна та Велика Британія готують нові оборонні проєкти з авіації, протидії російським дронам і розвитку БПЛА.
Про це повідомили в Міністерстві оборони України.
Україна і Велика Британія працюють над формуванням довгострокової та взаємовигідної оборонної співпраці.
Серед ключових напрямів — зміцнення протиповітряної оборони, розвиток авіаційних можливостей України, боротьба з російськими ударними безпілотниками та закупівля українських дронів для потреб Сил оборони.
Про це йшлося під час першої розмови тимчасового виконувача обов’язків Міністра оборони України Євгенія Хмари з Міністром оборони Великої Британії Весом Стрітінгом.
Євгеній Хмара привітав британського посадовця з призначенням на посаду та висловив вдячність Великій Британії за послідовну, масштабну й незмінну підтримку України у протистоянні російській агресії.
Основною темою переговорів стали подальші кроки для зміцнення оборони українського повітряного простору.
Україна очікує підтримки від Великої Британії у реалізації проєкту щодо отримання винищувачів Gripen та ракет Meteor для них. Ці спроможності мають стати важливим елементом протидії російській авіації та допомогти ефективніше захищати українські міста й громадян від ворожих атак.
Також залишається критично важливим продовження постачання боєприпасів для літаків F-16. Одним із пріоритетних завдань, визначених Президентом України, є забезпечення захисту «зернового коридору» від російських ударів. Для цього Україні необхідні потужні та сучасні повітряні можливості.
Окрему увагу під час розмови приділили засобам ураження російських ударних безпілотників.
росія продовжує нарощувати застосування реактивних «шахедів», тому оперативні рішення та підтримка міжнародних партнерів у цьому напрямі можуть безпосередньо вплинути на збереження життів українців і посилення захисту критично важливої інфраструктури.
Сторони також обговорили можливість закупівлі українських безпілотників для Сил оборони через механізм ERA Loan — за рахунок прибутків від заморожених російських активів.
Йдеться, зокрема, про розвиток напрямів дронів-перехоплювачів, систем middle strike та deep strike, які мають посилити можливості українських військових на полі бою.
Євгеній Хмара подякував Великій Британії за лідерську роль у підтримці України та готовність розвивати новий рівень оборонного партнерства між двома державами.
Як повідомляла АрміяInform, Україна розраховує на пришвидшення постачання ракет до Patriot, спільне виробництво озброєння та розвиток співпраці зі США у сфері безпілотників.
Організатора оборонного заходу, де перебували понад 300 людей без належних умов безпеки, затримали. Слідство перевіряє можливий зв’язок з ударом рф.
Дві групи росіян спробували пройти відкритою місцевістю, однак дрони 66-ї бригади ліквідували всіх чотирьох за 3 хвилини.
Росіяни атакували міста України ракетами та майже 160 дронами: є загиблі, поранені й пошкоджені цивільні об’єкти.
Оператор, лінійний наглядач відділення комунікацій, військовослужбовець
від 20000 до 30000 грн
Дніпро
Комендатура військових сполучень (Дніпро)
І ці удари вже мають більший вплив на суспільні настрої всередині росії, аніж їхні шалені втрати на фронті. Китайські товари…