ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Не дали докурити: десантники провчили окупанта, який відмовився здаватися в полон

Відео Новини
23 Липня 2026, 11:55
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Окупант з цигаркою лежить у траві
Окупант зробив неправильний вибір

Російський окупант відмовився здатися в полон українському дрону, сподіваючись просто відлежатися на березі водойми.

Відповідними кадрами в четвер, 23 липня, поділилися у своєму Telegram-каналі Десантно-штурмові війська ЗСУ.

На них видно, що замість того, щоб здатися, росіянин намагався направити нашого оператора в інший бік та як ні в чому не бувало продовжував собі курити, не кинувши цигарку навіть перед обличчям смерті.

Заробляв великі гроші та обіймав керівні посади, а у підсумку опинився в українському полоні — сповідь окупанта
Заробляв великі гроші та обіймав керівні посади, а у підсумку опинився в українському полоні — сповідь окупанта

«Для кожного окупанта є два шляхи — полон або знищення. Він висловив свою позицію — ми вислухали, погодилися і зробили його хорошим руськім. ДШВ ЗС України неухильно дотримуються норм міжнародного гуманітарного права та гарантують належне поводження з тими, хто добровільно підіймає руки та здається в полон», — підкреслили десантники.

Як повідомляла АрміяInform, бійці 3-го полку Сил спеціальних операцій ЗСУ змусили російських окупантів здатися без бою.


Пам’яті ювеліра та захисника Віталія Царука
Пам’яті ювеліра та захисника Віталія Царука

У Рівному й далеко за його межами Віталія знали як надзвичайно талановитого ювеліра, з-під чиїх рук виходили справжні прикраси-шедеври.

На Харківщині внаслідок ворожих ударів одна людина загинула, ще четверо постраждали
На Харківщині внаслідок ворожих ударів одна людина загинула, ще четверо постраждали

Внаслідок російських ударів по Харківщині протягом минулої одна людина загинула, ще четверо постраждали.

Євгеній Хмара пояснив, як Україна планує «вимкнути російську військову машину»
Євгеній Хмара пояснив, як Україна планує «вимкнути російську військову машину»

Тимчасовий виконувач обов’язків Міністра оборони України Євгеній Хмара пояснив, як Україна планує «вимкнути російську військову машину».

Найбільше ворожих атак зафіксовано на Покровському та Слов’янському напрямках
Найбільше ворожих атак зафіксовано на Покровському та Слов’янському напрямках

Минулої доби між українськими військами та окупаційними силами рф відбулося 204 бойові зіткнення, найбільше — на Покровському та Слов’янському напрямках.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Електро-газозварювальник, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

WorkUa Навідник танкового взводу

від 30000 до 130000 грн

Одеса

35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського

Olx Кухар, контрактна служба

від 22000 до 55000 грн

Черкаси, Черкаська область

Olx Водій (категорії B, C, D)

від 20000 до 120000 грн

Миколаїв, Миколаївська область

WorkUa Розвідник

від 20000 до 100000 грн

Білогір'я

Четвертий відділ Шепетівського РТЦК та СП

WorkUa Молодший інспектор прикордонної служби

від 21000 до 21000 грн

Харків

Східне регіональне управління Державної прикордонної служби України