ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На Покровському напрямку воїни Сил оборони зупинили 38 атак противника

Новини
11 Липня 2026, 8:00
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Воъни на фоні неба, схожого на український стяг
Фото: 22 ОМБр

Загалом протягом минулої доби зафіксовано 261 бойове зіткнення.

Про це йдеться у зведенні Генерального штабу ЗСУ з оперативною інформацією станом на 08.00 11 липня.

На Північно-Слобожанському і Курському напрямках минулої доби окупанти завдали двох авіаударів, скинувши п’ять керованих авіабомб, здійснили 47 обстрілів позицій наших військ та населених пунктів, зокрема три із застосуванням реактивних систем залпового вогню.

На Південно-Слобожанському напрямку противник 12 разів атакував позиції наших підрозділів в районах населених пунктів Стариця, Лиман, Козача Лопань та у бік населених пунктів Нововасилівка, Білий Колодязь, Ізбицьке, Зарубинка.

На Куп’янському напрямку наступальних дій противника не зафіксовано.

На Лиманському напрямку противник 23 рази намагався вклинитися в нашу оборону, атакуючи в районах населених пунктів Дробишеве, Рідкодуб та у бік населених пунктів Червоний Став, Борова, Лиман, Озерне, Діброва, Ставки.

На Слов’янському напрямку противник штурмував 29 разів у бік населених пунктів Крива Лука, Рай-Олександрівка, Миколаївка та у районах Різниківки й Закітного.

На Краматорському напрямку російські загарбники здійснили шість атак у районах населеного пункту Федорівка Друга та в бік Васютинського, Никонорівки, Тихонівки.

На Костянтинівському напрямку ворог здійснив 20 атак у районах населених пунктів Костянтинівка, Іллінівка, Іванопілля, Степанівка, Русин Яр.

На Покровському напрямку наші захисники зупинили 38 штурмових дій агресора у районах населених пунктів Торецьке, Новомиколаївка, Новоолександрівка, Гришине, Василівка, Котлине, Удачне, Молодецьке, Софіївка та в бік населених пунктів Вільне, Кучерів Яр, Нове Шахове, Матяшеве, Мирне, Новопавлівка, Шевченко, Сергіївка.

На Олександрівському напрямку ворог двічі атакував у районі Тернового.

На Гуляйпільському напрямку окупанти здійснили 18 атак у бік населених пунктів Оленокостянтинівка, Староукраїнка, Гуляйпільське, Святопетрівка, Косівцеве, Воздвижівка, Гуляйпільське, Цвіткове, Верхня Терса та у районі Добропілля.

На Оріхівському напрямку ворог один раз штурмував позиції наших захисників у бік населеного пункту Щербаки.

На Придніпровському напрямку ворог наступальних дій не проводив.

На Волинському та Поліському напрямках ознак формування наступальних угруповань ворога не виявлено. Українські захисники продовжують системне нищення ворога, чинять ефективний спротив на всіх ділянках фронту.

Вчора противник завдав 105 авіаційних ударів, скинувши 291 керовану авіабомбу. Крім того, застосував 7360 дронів-камікадзе та здійснив 2822 обстріли населених пунктів та позицій наших військ, зокрема 106 із реактивних систем залпового вогню.

За минулу добу авіація Сил оборони уразила два райони зосередження живої сили противника.

Як повідомляла АрміяInform, минулої доби втрати російських загарбників склали 1490 осіб.


Унаслідок атаки росіян в Києві постраждало десять осіб, серед них дитина
Унаслідок атаки росіян в Києві постраждало десять осіб, серед них дитина

Вже втретє за тиждень росія прицільно обстрілює Київ. У Солом’янському, Дарницькому та Дніпровському районах міста зафіксовано влучання та пожежі.

Вісім танків, 74 артсистеми та майже півтори тисячі окупантів: Генштаб повідомив про втрати росіян на за добу
Вісім танків, 74 артсистеми та майже півтори тисячі окупантів: Генштаб повідомив про втрати росіян на за добу

Російські окупаційні війська за минулу добу втратили 1490 військових, понад 70 артилерійських систем та чотири засоби протиповітряної оборони.

Коти навели дрон на позицію ворога: «Фрегат» із 40-ї бригади переконаний, що майбутнє артилерії за безпілотниками
Коти навели дрон на позицію ворога: «Фрегат» із 40-ї бригади переконаний, що майбутнє артилерії за безпілотниками

Двійко котів, які блукали посеред віддаленого від сіл безлюдного поля, видали замасковану позицію російських окупантів пілоту «Мавіка» на позивний «Фрегат».

У ЗСУ створюють Об’єднані сили швидкого реагування: що відомо про нове командування
У ЗСУ створюють Об’єднані сили швидкого реагування: що відомо про нове командування

Президент України Володимир Зеленський оголосив про створення Об’єднаних сил швидкого реагування — нового командування у складі ЗСУ.

ВАКАНСІЇ
Olx Офіцер групи безпілотних систем штабу

від 50000 до 150000 грн

Дніпро

Військова частина А7221

WorkUa Зв’язківець, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Військова частина А4615

WorkUa Командир протитанкового взводу

від 55000 до 130000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

Olx Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Вінниця та Область/Без досвіду

від 20100 до 120000 грн

Михайлівці, Вінницька область

WorkUa Провідний спеціаліст групи публічних закупівель

від 17000 до 17000 грн

Запоріжжя

Державна прикордонна служба України

WorkUa Кухар-військовослужбовець у ЗСУ

від 20100 до 120000 грн

Криве Озеро

Третій відділ Первомайського РТЦК та СП

ПУБЛІКАЦІЇ
«Тим, хто зараз у СЗЧ думає про повернення — не бійтеся»: боєць бригади «Буревій» розповів про поновлення на службу
«Тим, хто зараз у СЗЧ думає про повернення — не бійтеся»: боєць бригади «Буревій» розповів про поновлення на службу

Спрощений алгоритм дозволяє поновитися до війська без судової тяганини. Це стало вирішальним аргументом для багатьох бійців. Історію одного із них фахівці групи комплектування 1-ї Президентської…