ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Бій в окопах та урбанізованій місцевості: у Польщі триває підготовка військовослужбовців Сил оборони

Новини
11 Липня 2026, 13:49
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Фото: Генеральний штаб ЗСУ

У Республіці Польща в межах Місії Європейського Союзу з надання військової допомоги Україні триває підготовка військовослужбовців Збройних Сил України.

Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ.

Під керівництвом Об’єднаного командування з бойової підготовки, що координує багатонаціональну підготовку на польських полігонах, наразі паралельно реалізується шість навчальних курсів. Це серйозний організаційний виклик і водночас інвестиція у високу якість підготовки українських воїнів.

Навчальний процес цього тижня зосереджено на двох ключових напрямах:

  • Перший – бій в урбанізованій місцевості: удосконалення дій усередині будівель, зачищення приміщень та злагодженість роботи в складі бойових груп.
  • Другий – тактика окопного бою з підготовкою до рівня командира відділення, що розвиває навички управління підрозділом, взаємодії та ухвалення рішень у складних умовах.

Обидва напрями безпосередньо відповідають характеру бойових дій, з яким Збройні Сили України мають справу під час відсічі збройній агресії росії.

Підготовка в межах Місії Європейського Союзу з надання військової допомоги Україні (EUMAM Ukraine) зміцнює оперативну сумісність українських підрозділів з арміями держав – членів Європейського Союзу та НАТО й підвищує бойові спроможності Сил оборони України.


Обрано запобіжні заходи ще трьом учасникам нападу на військових у Сихівському районі Львова
Обрано запобіжні заходи ще трьом учасникам нападу на військових у Сихівському районі Львова

Три учасники заворушень у Львові отримали запобіжний захід у вагляді тримання під вартою без права внесення застави

Врятував картини з Часового Яру і два роки шукав автора: прикордонник «Nexus» вберіг твори мистецтва від знищення росіянами
Врятував картини з Часового Яру і два роки шукав автора: прикордонник «Nexus» вберіг твори мистецтва від знищення росіянами

Під час виконання бойового завдання у Часовому Яру прикордонник бригади «Форпост» із позивним «Nexus» знайшов у напівзруйнованому будинку кілька картин.

Уражено російський полігон, пункти зосередження та управління БПЛА: Генштаб повідомив деталі
Уражено російський полігон, пункти зосередження та управління БПЛА: Генштаб повідомив деталі

10 липня та в ніч на 11 липня в рамках зниження наступальних спроможностей російського агресора підрозділи Сил оборони України завдали ураження низці цілей.

Дві гармати, дві антени: прикордонники уразили росіян на Курщині та Слобожанщині
Дві гармати, дві антени: прикордонники уразили росіян на Курщині та Слобожанщині

Прикордонники бригади «Сталевий кордон» завдають ворогу нових втрат на Північно-Слобожанському та Курському напрямках.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Гранатометник (контракт 18-24, 1 рік)

від 23000 до 120000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

WorkUa Офіцер штабу

від 60000 до 130000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

Керівник підрозділу цифрової трансформації командування ДШВ

Вся Україна

Структура цифрової трансформації Сил Оборони

WorkUa Рекрутер відділу рекрутингу

від 20000 до 50000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

WorkUa Водій-електрик відділення перехоплювачів БПЛА ЗРАД 160 ОМБР

від 20000 до 120000 грн

Деражня

Третій відділ Хмельницького РТЦК та СП

RobotaUa Стрілець

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

ПУБЛІКАЦІЇ
«Тим, хто зараз у СЗЧ думає про повернення — не бійтеся»: боєць бригади «Буревій» розповів про поновлення на службу
«Тим, хто зараз у СЗЧ думає про повернення — не бійтеся»: боєць бригади «Буревій» розповів про поновлення на службу

Спрощений алгоритм дозволяє поновитися до війська без судової тяганини. Це стало вирішальним аргументом для багатьох бійців. Історію одного із них фахівці групи комплектування 1-ї Президентської…