ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

«Черв’яки та мухи руки жеруть» — окупанти на Костянтинівському напрямку скиглять, що гниють живцем

Новини
9 Липня 2026, 13:12
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Підпишись на нас в Google
Скарги окупанта з перехоплення ГУР
Окупанти не можуть евакуювати своїх поранених з-під Костянтинівки

Поранені російські військові на Костянтинівському напрямку скаржаться командуванню, що буквально гниють заживо через відсутність евакуації.

Про це свідчить нове перехоплення, оприлюднене у четвер, 9 липня, Головним управлінням розвідки Міноборони України.

«Уражений вогнем Сил оборони України російський окупант на Костянтинівському напрямку скаржиться на хробаків та мух, які масово атакують через запах гнилої плоті», – йдеться у коментарі до ворожого скиглення.

«Африканець в трусіках»: FPV-дрон ганяв полем найманця рф в одному спідньому
«Африканець в трусіках»: FPV-дрон ганяв полем найманця рф в одному спідньому

Так, за словами окупанта, паразити від одного з його мертвих поплічників, поруч з яким йому доводиться знаходитись в укритті, почала переповзати й до його ран.

«Тут ситуація така – я з ним не можу знаходитись довго. З нього на мої руки лізуть ці черв’яки, таргани, мухи. Коротше, мої руки жеруть, прямо у бинтах», – жаліється росіянин.

Президент запропонував путіну переговори у Костянтинівці, висміявши фейк про нібито «захоплення» міста
Президент запропонував путіну переговори у Костянтинівці, висміявши фейк про нібито «захоплення» міста

«Став циклопом»: незграбний окупант хотів позбавити себе страждань, але зробив тільки гірше
«Став циклопом»: незграбний окупант хотів позбавити себе страждань, але зробив тільки гірше

Щоб уникнути участі у черговому «м’ясному штурмі» окупант вирішив застрелитись, проте вижив, залишившись при цьому без ока.

Годував «віртуальних» бійців: держава втратила 1,6 мільйонів через недбалість посадовця частини
Годував «віртуальних» бійців: держава втратила 1,6 мільйонів через недбалість посадовця частини

Працівники ДБР у взаємодії з Генеральним штабом ЗСУ в межах спецоперації «Справедливість для бійців» викрили посадовця військової частини на Кіровоградщині.

15 років тюрми отримав дезертир, який на замовлення фсб коригував обстріли Дніпра
15 років тюрми отримав дезертир, який на замовлення фсб коригував обстріли Дніпра

За доказовою базою контррозвідки та слідчих СБУ 15 років ув’язнення з конфіскацією майна отримав агент фсб, який коригував обстріли Дніпра.

Швидкість і мобільність: артилеристи 58-ї бригади показали роботу британської  САУ AS-90
Швидкість і мобільність: артилеристи 58-ї бригади показали роботу британської САУ AS-90

Командир гармати AS-90 на псевдо «Циган» розповів та показав, як працює британська самохідна артилерійська установка та її переваги.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Розвідник

від 20000 до 120000 грн

Київ

20 окремий батальйон спеціального призначення

Olx Парашутист, укладальник парашутів, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

WorkUa Начальник складу, військовослужбовець

від 20000 до 100000 грн

Дніпро

Інженерний батальйон Сил ТрО ОК Схід (в/ч А4806)

RobotaUa Водій, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Olx Помічник начальника станції радіоперешкод

від 23000 до 121000 грн

Одеса, Одеська область

WorkUa Радіотелефоніст, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Херсон

126 ОБр Сил ТрО