ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

На Чернігівщині ворог зруйнував нещодавно відбудований ліцей. У 2022 році по ньому били ракетою

Новини
12 Червня 2026, 9:51
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське в Чернігівській області. Значних пошкоджень зазнала будівля місцевого ліцею.

Про це повідомив начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Цей ліцей зовсім недавно вдалося відбудувати завдяки коштам платформи United24. У 2022 році росіяни били по ньому ракетою, тепер руйнують знову.

Також відомо про щонайменше шість пошкоджених у селищі домогосподарств внаслідок цієї нічної атаки. Одну оселю зруйновано. Пошкоджень зазнав і шкільний автобус.

У Семенівці вночі росіяни FPV-дроном атакували ще одну автівку, яка розвозить хліб. Також ударний БПЛА влучив по території підприємства в місті — горіла складська будівля. Пожежу ліквідували.

Як повідомляла АрміяInform, вночі ворог атакував залізничну інфраструктуру Сумщини. Внаслідок удару загинула працівниця одного з об’єктів залізниці.

У Київській області рятувальники ліквідували пожежу на площі 2000 квадратних метрів, що виникла внаслідок російського удару БПЛА.


Оборонні закупівлі стануть прозорішими: Міноборони підписало меморандум із YouControl
Оборонні закупівлі стануть прозорішими: Міноборони підписало меморандум із YouControl

Міноборони запроваджує систему YouControl для перевірки потенційних постачальників. Це допоможе швидше виявляти ризики та підвищити прозорість закупівель.

«Не втечеш»: безпілотники «Гарту» показали ураження танків у тилу окупантів
«Не втечеш»: безпілотники «Гарту» показали ураження танків у тилу окупантів

Оператор БПЛА бригади «Гарт» наздогнав та уразив російський танк, який марно намагався втекти від його ударного безпілотника.

Президент призначив нових секретаря РНБОУ та голову Служби зовнішньої розвідки
Президент призначив нових секретаря РНБОУ та голову Служби зовнішньої розвідки

Новим секретарем Ради національної безпеки та оборони став Ігор Клименко, а Служби зовнішньої розвідки очолив Рустем Умєров.

Будинок склався разом з окупантами: у Ветеринарному бетон не врятував росіян
Будинок склався разом з окупантами: у Ветеринарному бетон не врятував росіян

Бійці 58-ї мотопіхотної бригади імені Івана Виговського завдали удару по багатоповерхівці, в якій ховалися загарбники.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Мінометник, оператор, навідник

від 20000 до 20000 грн

Біла Церква

Військова частина А7298

WorkUa Токар ЗСУ

від 20100 до 50000 грн

Криве Озеро

Третій відділ Первомайського РТЦК та СП

RobotaUa Водій

від 20100 до 120000 грн

Київ

Розвідувальний батальйон 5 Окремої Штурмової Київської бригади

WorkUa Розвідник ССО

Хмельницький

Хмельницький ОМТЦК та СП

Olx Командир відділення, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

RobotaUa Стрілець-помічник гранатометника, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго