ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

БПЛА по СІЗО: затриманий ворожий агент хотів скористатися ударом рф, щоб втекти з в’язниці

Новини
5 Червня 2026, 13:14
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Контррозвідник СБУ поряд із затриманим
Зловмисником виявився мобілізований у СЗЧ

Правоохоронці зірвали задум затриманого агента фсб, який планував навести російський удар по СІЗО, в якому його тримають, щоб організувати втечу.

Про це у п’ятницю, 5 травня, заявили у Службі безпеки України.

Як зазначається, йдеться про завербованого противником мобілізованого у СЗЧ, якого викрили у коригуванні ворожого удару по одному з підрозділів Сил оборони на Запоріжжі.

«Російські спецслужбісти завербували агента, коли він самовільно залишив військову частину і почав шукати „легкі заробітки“ у месенджерах. На нього вийшов співробітник фсб. Після вербування агент почав збирати інформацію про один із пунктів тимчасового базування елітного підрозділу ЗСУ, по якому рашисти планували навести ударний безпілотник», — розповіли в СБУ.

Утім, контррозвідка завчасно викрила зловмисника. Ворожого агента затримали, коли він формував свій агентурний звіт.

Уже перебуваючи під вартою, він спробував організувати втечу із СІЗО.

«За його задумом, рашисти мали скерувати за координатами затриманого ударний дрон, щоб пошкодити будівлю, в якій знаходиться камера їхнього поплічника. Після цього він сподівався втекти за територію режимного об’єкта. Контррозвідники СБУ викрили план втечі і запобігли його реалізації», — йдеться в повідомленні.

«Війни не існує, це спектакль»: лави ЗСУ очистилися від військового, який виправдовував агресію рф
«Війни не існує, це спектакль»: лави ЗСУ очистилися від військового, який виправдовував агресію рф

Внаслідок ударів по Запоріжжю травмовано 18 людей, з яких двоє дітей
Внаслідок ударів по Запоріжжю травмовано 18 людей, з яких двоє дітей

Війська окупантів завдали авіаударів по обласному центру Запорізької області.

Судитимуть російського полоненого, який понад два місяці вчиняв насильницькі дії жодо жінки в Покровському районі
Судитимуть російського полоненого, який понад два місяці вчиняв насильницькі дії жодо жінки в Покровському районі

Прокурори Донецької обласної прокуратури скерували до суду справу військовослужбовця зс рф, який обвинувачується у вчиненні сексуального насильства.

Судді, адвокати та військовозобов’язаний: про підозру повідомили причетним до фіктивних судових рішень для ухилення від служби
Судді, адвокати та військовозобов’язаний: про підозру повідомили причетним до фіктивних судових рішень для ухилення від служби

Повідомлено про підозру двом суддям Конотопського міськрайонного суду Сумської області, двом адвокататам та військовозобов’язаному.

Окупанти атакували Херсонщину дронами та авіацією: постраждали 16 людей
Окупанти атакували Херсонщину дронами та авіацією: постраждали 16 людей

За процесуального керівництва органів прокуратури Херсонської області розпочато досудове розслідування за фактами вчинення воєнних злочинів.

ВАКАНСІЇ
Olx Сапер в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

WorkUa Прожекторист зенітного взводу (військова служба за контрактом)

від 50000 до 120000 грн

Івано-Франківськ

Івано-Франківський ОТЦК та СП

WorkUa Бойовий медик взводу

від 50000 до 120000 грн

Запоріжжя

79 окремий батальйон 102 ОБр Сил ТрО

WorkUa Технік стартового і підйомно-транспортного обладнання, військовослужбовець

від 23500 до 53500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

WorkUa Майстер, військовослужбовець

від 21000 до 23000 грн

Харків

Метрологічний центр військових еталонів ЗСУ

RobotaUa Стрілець

від 20100 до 120000 грн

Запоріжжя

Сватівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки