З 6 по 14 липня в Азовському морі було уражено 116 суден так званого тіньового флоту рф, розповів командувач СБС…
Завдяки автоматичній системі пожежогасіння український НРК «Волинський бобер» здатен самостійно ліквідовувати займання після ураження.
Відповідним прикладом, який наочно демонструє її ефективність у подібний нештатних ситуаціях, поділилися у себе в соцмережах бійці 100-ї окремої механізованої бригади ЗСУ.
Так, під час виконання однієї зі своїх місій «Волинським бобер» потрапив під удар ворожого FPV-дрона, проте завдяки цій системі дуже швидко впорався з полум’ям та успішно завершив завдання.
«Внаслідок атаки було пошкоджено окремі елементи „борта“ та виникло займання. Попри ураження, „Волинський бобер“ автоматично активував штатну систему пожежогасіння, яка оперативно локалізувала та ліквідувала осередок займання», — йдеться в коментарі до відео з демонстрацією роботи АСПГ.

Уляна народилася в Краматорську, і її родина була змушена виїхати до Кропивницького. Проте дівчина ще тоді вирішила: обов'язково повернеться додому.
Головний відділ безпілотних авіаційних систем «Фенікс» уразив вартісну техніку противника та зменшив поголів'я окупантів.
Велика Британія надасть 300 млн євро на постачання Україні 16 сучасних літаків у співпраці зі Швецією.
З 6 по 14 липня в Азовському морі було уражено 116 суден так званого тіньового флоту рф, розповів командувач СБС…