ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

«У росії більше немає безпечного місця»: у Міноборони розповіли про удари по нафтовому кільцю москви

Новини
18 Травня 2026, 18:17
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Інфографіка: Міноборони

16–17 травня Сили оборони завдали серії ударів по ворожих об’єктах у Московській області, які забезпечують функціонування армії рф.

Про ураження докладніше розповіли у Міністерстві оборони України.

Під удар потрапили напівпровідниковий завод «Ангстрем», Московський нафтопереробний завод, а також нафтоперекачувальні станції «Солнечногорская» і «Володарская».

Удари по паливній інфраструктурі

У Московській області було уражено насосну станцію «Солнечногорская», яка входить до системи кільцевого нафтопродуктопроводу навколо москви. Через неї здійснюється транспортування та зберігання великих обсягів бензину та дизельного пального, у тому числі для потреб російських військ.

Також під удар потрапила станція «Володарская», що забезпечує прокачування, приймання та розподіл нафтопродуктів. Вона є ключовою у системі магістральних нафтопродуктопроводів навколо москви.

Відомо, що навколо столиці росії функціонує масштабний кільцевий нафтопродуктопровід довжиною понад 400 кілометрів. Через нього транспортують бензин, дизель і авіакеросин з кількох російських НПЗ: Московського, Кстовського і Рязанського.

Крім станції «Володарская», до системи входять і наливні станції, які забезпечують заправку бензовозів для подальшого транспортування пального. Одним із таких вузлів є станція «Солнечногорская».

Удари по цих об’єктах послаблюють паливну логістику й військові спроможності рф.

Напівпровідниковий завод «Ангстрем»

Українські оборонці також уразили завод «Ангстрем» у Зеленограді — одне з ключових підприємств, яке виробляє мікросхеми для потреб оборонної промисловості рф. Він відіграє важливу роль у роботі ВПК росії.

«Результати операції демонструють: у росії більше немає безпечного місця, куди не може долетіти український дрон», — наголосили в Міноборони.

Нагадуємо, фахівці Центру спецоперацій «Альфа» СБУ спільно із суміжниками відпрацювали по об’єкту ВПК та нафтопідприємствах у Московській області. Українські далекобійні санкції досягли московського регіону.

Як повідомляла АрміяInform, російські пропагандисти критикують надійність своєї системи ППО після ударів Сил оборони України по цілях у Московській області.


Внаслідок ударів по Запоріжжю травмовано 18 людей, з яких двоє дітей
Внаслідок ударів по Запоріжжю травмовано 18 людей, з яких двоє дітей

Війська окупантів завдали авіаударів по обласному центру Запорізької області.

Судитимуть російського полоненого, який понад два місяці вчиняв насильницькі дії жодо жінки в Покровському районі
Судитимуть російського полоненого, який понад два місяці вчиняв насильницькі дії жодо жінки в Покровському районі

Прокурори Донецької обласної прокуратури скерували до суду справу військовослужбовця зс рф, який обвинувачується у вчиненні сексуального насильства.

Судді, адвокати та військовозобов’язаний: про підозру повідомили причетним до фіктивних судових рішень для ухилення від служби
Судді, адвокати та військовозобов’язаний: про підозру повідомили причетним до фіктивних судових рішень для ухилення від служби

Повідомлено про підозру двом суддям Конотопського міськрайонного суду Сумської області, двом адвокататам та військовозобов’язаному.

Окупанти атакували Херсонщину дронами та авіацією: постраждали 16 людей
Окупанти атакували Херсонщину дронами та авіацією: постраждали 16 людей

За процесуального керівництва органів прокуратури Херсонської області розпочато досудове розслідування за фактами вчинення воєнних злочинів.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Сапер, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Запоріжжя

Василівський РТЦК та СП

WorkUa Снайпер

від 20000 до 20000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

RobotaUa Військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Кривий Ріг

4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )

WorkUa Кухар (ЗСУ)

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

WorkUa Інспектор прикордонної служби

від 20000 до 25000 грн

Львів

Державна прикордонна служба України

RobotaUa Кухар

Запоріжжя

1 відділ Сватівського РТЦК та СП