ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Мідлстрайки, діпстрайки дають ефект»: поблизу Лимана дронарі змогли зменшити активність ворожих безпілотників

Новини
11 Травня 2026, 11:01
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Окупанти тікають від нашого дрона
Окупанти помітили наш дрон, але часу втекти вже не мають. Фото з сайту ДПСУ

На Лиманському напрямку дронарі полюють на ворожу техніку. І на полі бою, і в тилу окупантів.

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів офіцер структурного підрозділу головного відділу безпілотних авіаційних систем «Фенікс» з позивним «Рись».

За його словами, оголошеного перемир’я на полі бою зараз майже не відчувають. Активність противника залишилась незмінною. Щодня бійці підрозділу знищують ворожу техніку. Знищують її як при штурмових діях противника, так і у ворожих тилах. Мідлстрайки та діпстрайки, зауважив «Рись», мають ефект. Хоч і не миттєвий.

«Удари в глибину порушують логістику, порушують виробничі спроможності противника. Тому має минути певний час. Відносно нещодавно не тільки наш підрозділ, а й інші підрозділи почали значно нарощувати складову мідлстрайків. І за такий відносно не дуже великий проміжок часу, але ефект вже є. Не вдвічі, не втричі менше, але дійсно менше засобів БПЛА противник використовує проти нас», — зазначив офіцер підрозділу «Фенікс».

Як повідомляла АрміяInform, у квітні кількість уражень ворога на відстані понад 20 кілометрів збільшилась удвічі, як порівняти з березнем, і вчетверо більше, ніж у лютому. Удари на відстані 20–150 км по складах, штабах, ППО та логістиці ворога дають швидкий результат для наших підрозділів на передовій.


Вербував дружину, знімав позиції ППО та влаштував диверсію: агент рф отримав 15 років
Вербував дружину, знімав позиції ППО та влаштував диверсію: агент рф отримав 15 років

Суд визнав винним 42-річного жителя Дніпра у державній зраді та диверсії. Йому призначено покарання — 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Україна підписала з Данією угоду у форматі Drone Deal
Україна підписала з Данією угоду у форматі Drone Deal

Президент України зустрівся з лідерами європейських країн, зокрема Данії, з якою Україна підписала угоду у форматі Drone Deal.

Тисячі бланків щоденно, 370 печаток: у Києві викрито «офіси», які штампували непридатність до служби
Тисячі бланків щоденно, 370 печаток: у Києві викрито «офіси», які штампували непридатність до служби

Масштабний друкарський бізнес, який щоденно випускав більш як 3 тисячі липових лікарських висновків та різноманітних довідок викрили поліцейські у Києві.

Збував майно ЗСУ на понад мільйон гривень: правоохоронці затримали «бізнесмена»
Збував майно ЗСУ на понад мільйон гривень: правоохоронці затримали «бізнесмена»

Працівники ДБР у взаємодії з Нацполіцією та СБУ викрили й затримали на Донеччині військовослужбовця, який незаконно продав майна на 1,1 мільйон гривень.

ВАКАНСІЇ
Olx Запрошуємо у військові навчальні заклади ЗСУ

від 3000 до 3500 грн

Сосниця, Чернігівська область

Olx Розвідник-навідник 155 окремий батальйон територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

RobotaUa Номер обслуги (ЗСУ) вся Україна

від 20151 до 120151 грн

Вся Україна

116 ОМБр

WorkUa Механік-водій

від 20000 до 20000 грн

Біла Церква

Військова частина А7298

Olx Медична сестра, фельдшер, військовослужбовець

від 52000 до 122000 грн

Ужгород, Закарпатська область

WorkUa Стрілець, помічник гранатометника

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

112 окремий батальйон 110 ОБрТрО

ПУБЛІКАЦІЇ