На тому, що обсяг контрактування виробництва НРК має суттєво зрости порівняно з минулорічним, наголосив під час Ставки наприкінці квітня Президент України та Верховний Головнокомандувач Володимир Зеленський….
Окупанти атакували цивільну будівлю на тлі заяв про «режим тиші».
Про це повідомив начальник Сумської ОВА Олег Григоров.
За його словами, російські війська завдали удару двома ударними безпілотниками по цивільній будівлі у центральній частині Сум.
На місці триває рятувальна операція. Дані про постраждалих і наслідки атаки уточнюють. В області також зберігається загроза нових ударів, жителів закликали перебувати в укриттях.
Атака сталася на тлі заяв про можливе припинення вогню напередодні 9 травня. Раніше Володимир Зеленський заявив, що проведення параду на красній площі в москві буде безпечним лише у разі, якщо росія дотримуватиметься перемир’я 6 та 7 травня.
Україна також попередила: у випадку порушення режиму тиші відповідь буде дзеркальною.
Втім уже в перші дні так званого «перемир’я» росія продовжила атаки по українських містах — цього разу під ударом опинився центр Сум.
Гранатомети, FPV і ближній бій — оператори ССО показали наліт на ворожий будинок.
На Запорізькому напрямку, в районі Гуляйполя, тривають запеклі бої з ворогом.
Оператори безпілотних систем батальйону «Kassta» демаскували та знищили на Лиманському напрямку реактивну систему залпового вогню з КНДР.
Міністерство внутрішніх справ України та АрміяInform розпочинають спільний проєкт «Перезавантаження: віднайти себе у темряві».
Помічник начальника автомобільної та електрогазової служби
від 28000 до 32000 грн
Васильків, Київська область
Пілот, оператор безпілотних авіаційних комплексів
від 20000 до 25000 грн
Київ
Військова частина А4682
На тому, що обсяг контрактування виробництва НРК має суттєво зрости порівняно з минулорічним, наголосив під час Ставки наприкінці квітня Президент України та Верховний Головнокомандувач Володимир Зеленський….