ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Закінчуються раніше, ніж стають спецами»: біля Лимана досвідчені російські командири вбивають недосвідчених солдатів

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 16 Квітня 2026, 15:39
Окупанти тікають від нашого дрона
Окупанти помітили наш дрон, але часу втекти вже не мають. Фото з сайту ДПСУ

На Лиманському напрямку фіксують активізацію атак піхотних груп противника.

Про це в ефірі телемарафона «Єдині новини» розповів Віктор Трегубов, речник Угруповання об’єднаних сил.

За його словами, окупанти нарощують атакувальні зусилля, але без успіхів. Тиснуть і на Лиман, і на Ямпіль, і на навколишні населені пункти.

На лінії бойового зіткнення, зауважив Віктор Трегубов, зараз більше малих піхотних груп, росіяни можуть собі дозволити ці атаки. Просто тому, що почала йти «зеленка», в якій можна ховатись. В штурми ж посилають типових «одноразок» — російських піхотинців з мінімальним досвідом.

«Якщо брати на рівні окремого піхотинця, вони не встигають набрати досвід. Вони там просто закінчуються раніше, ніж стають великими спецами. Досвід у командування є — цю тактику вони активно застосовують останні півтора року, вже розуміють, як це робиться. Тому командири досвідчені, солдатів досвідчених немає. Це не та тактика, з якою ти встигнеш», — зазначив речник Угруповання об’єднаних сил.

Як повідомляла АрміяInform, на Краматорському напрямку дощі і тумани активізували ворожі штурми.

Читайте нас в Telegram
«Під виглядом роботи „зливали“ позиції ЗСУ»: на Харківщині судитимуть двох інформаторів фсб

На Харківщині судитимуть двох чоловіків, яких обвинувачують у передачі фсб даних про позиції українських військових на Ізюмському напрямку.

Ракета — «свіжа»: Зеленський заявив, що росія продовжує обходити санкції й виробляти Х-101
Ракета — «свіжа»: Зеленський заявив, що росія продовжує обходити санкції й виробляти Х-101

Ракету Х-101, якою росіяни вдарили по житловому будинку в Києві, виготовили вже цього року — попри міжнародні санкції та обмеження.

«Нафта більше не рятує» — бюджетна діра рф уже перевищила річний план
«Нафта більше не рятує» — бюджетна діра рф уже перевищила річний план

Бюджетний дефіцит росії за перші чотири місяці 2026 року сягнув 78,4 мільярда доларів.

Під завалами шукають людей: кількість загиблих у Києві зросла до 12
Під завалами шукають людей: кількість загиблих у Києві зросла до 12

У Києві зростає кількість жертв після російського удару у ніч проти 14 травня. Серед загиблих — двоє дітей.

Подолали оборону за 20 хвилин: через майстерність українських FPV-дронарів змінювали сценарій навчань НАТО
Подолали оборону за 20 хвилин: через майстерність українських FPV-дронарів змінювали сценарій навчань НАТО

Екіпажі FPV-дронів бригад 1-го корпусу Національної гвардії «Азов» успішними діями змусили організаторів змінювати сценарії міжнародних навчань Aurora 2026.

5,67 мільярда на житло: понад дві тисячі ветеранів і родин полеглих Захисників отримають компенсації
5,67 мільярда на житло: понад дві тисячі ветеранів і родин полеглих Захисників отримають компенсації

Уряд виділив 5,67 мільярда гривень на виплати для ветеранів війни та родин загиблих Захисників і Захисниць, які потребують власного житла.

ВАКАНСІЇ
Гранатометник

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Водій

від 20500 до 23000 грн

Мукачево

Мукачівський прикордонний загін

Оператор-радіотелефоніст, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Електрик (за контрактом у ЗСУ)

від 50000 до 170000 грн

Кривий Ріг

Криворізький РТЦК та СП

Стрілець-помічник гранатометника, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

--- ---