Серед нових контрактників — молодий військовий, який нещодавно відслужив за умовами «Контракту 18‒24» і тепер уклав шестимісячний піхотно-штурмовий контракт. Про…
Активні атакувальні дії противника на Олександрівському напрямку припинилися, деморалізовані окупанти намагаються вижити в умовах панування наших дронів у небі.
Про це під час стриму Армія TV 5 березня розповів старший офіцер відділення психологічної підтримки персоналу 23-ї окремої механізованої бригади майор Сергій Суворкін.
— Наразі ворог активно не проводить наступальних дій у зв’язку з тим, що намертво сидимо на цьому напрямку і відступати ми звідси не збираємося.
Тому останнім часом наступальні дії ворог майже не проводить. Бувають деінде поодинокі намагання, але нічого серйозного, — сказав він.
Наразі росіяни деморалізовані ударами українських БПЛА та зосереджені суто на виживанні.
— Вони завдяки нашим дронам намагаються там не вмерти. Тобто активних перегрупувань противника наразі немає. Завдяки тому, що останній місяць зими був доволі холодним, то ситуація більш-менш затихла трохи на напрямку, — пояснив військовий.
Тож загарбникам на Олександрівському напрямку не до того, щоб повторювати відоме гасло російських пропагандистів — тут хоча б живими лишитися.
— Там уже «можем повторіть» різко закінчується, і там уже ніхто нічого не хоче повторювати.
Ситуація по кацапах приблизно одна і та ж уздовж усієї лінії фронту. Це деморалізовані люди, скажімо так, з асоціальною поведінкою, які не знайшли себе у себе в країні, тому за гроші прийшли вбивати, намагатися вбивати нас, — сказав Сергій Суворкін.
Такі ворожі солдати придатні лише для одного — приймати на себе удар і вмирати під ударами наших засобів ураження.
— З усіх тих полонених, за кого я знаю, ситуація по всьому фронту приблизно однакова — це «м’ясо» — і все. Вони потрібні лише для відволікання уваги наших бійців та [загибелі від — ред.] їхніх «ефпівiшок», дронів тощо, — зазначив військовий.
Раніше АрміяInform розповідала, як українські дронарі захоплюють росіян у полон з віртуозною майстерністю.
Пілоти 3-ї бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана «Спартан» Нацгвардії знайшли та знищили одразу 2 системи російської ППО.
Перші мотиваційні контракти у межах трансформації Сил оборони вже уклали у 72-й окремій механізованій бригаді імені Чорних Запорожців.
Воїни 426-го окремого полку безпілотних систем морської піхоти ЗСУ ведуть професійне полювання на військову техніку та логістику окупантів.
медбрат/медсестра 144 окремої піхотної бригади
від 20000 до 120000 грн
Чернігів, Чернігівська область
Оператор взводу радіоелектронної боротьби, військовослужбовець
від 50000 до 120000 грн
Ужгород
68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша
Серед нових контрактників — молодий військовий, який нещодавно відслужив за умовами «Контракту 18‒24» і тепер уклав шестимісячний піхотно-штурмовий контракт. Про…