ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Створюємо кілзону на Білгородщині» — поблизу Вовчанська ворог не може використовувати важку техніку

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 18 Лютого 2026, 12:14
Ще один окупант завершив своє життя у руїнах Вовчанська. Скрін з відео 34 батальйона

На Південно-Слобожанському напрямку ворог щодня проводить штурмові дії. Намагається підійти до позицій та інфільтруватися.

Про це в ефірі Армія TV розповіла Руслана Богдан, офіцер відділення комунікацій 57-ї окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка.

За її словами, ворожі групи йдуть двійками або трійками. Крім того, працює ворожа артилерія, «Сонцепьоки», дрони. Окупанти продовжують рухатися квадроциклами, мотоциклами. З’явилися НРК, яких раніше на напрямку не було. Окупанти активно створюють кілзону, і намагаються вибити логістику. Їм дають відсіч, знищують на підходах.

«Тих, кого не знищено на підходах, ліквідовує вже піхота, бере в полон. Також відповідаємо. і оптоволоконними дронами створюємо кілзону на Білгородщині біля Шебекіного. Щоб і ворогам нелегко було вибудовувати свою логістику тут, для того, щоб продовжувати бойові дії на Вовчанському напрямку. Великої техніки немає. Просто тому, що тут все настільки пристріляно і видно. У самому Вовчанську просто неможливо і недоцільно використовувати техніку», — розповіла офіцер відділення комунікацій 57-ї окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка.

Раніше АрміяInform повідомляла, що на Запорізькому напрямку тривають зачистки населених пунктів. Ліквідовують ворожих «інфільтраторів».

Читайте нас у Facebook
У Дніпрі стріляли у військовослужбовців. Двоє поранено
У Дніпрі стріляли у військовослужбовців. Двоє поранено

В Соборному районі міста Дніпра 4 травня відбулася стрілянина, під час якої постраждали військовослужбовці ТЦК та СП.

Дегідратори та вакууматори допомагають тримати фронт: як годують бійців на передовій
Дегідратори та вакууматори допомагають тримати фронт: як годують бійців на передовій

У 3-й важкій механізованій Залізній бригаді розповіли про безпілотну логістику та новий рівень харчування на передовій.

Інструктор-іноземець, який готувався зробити теракт за завданням росіян, отримав вирок
Інструктор-іноземець, який готувався зробити теракт за завданням росіян, отримав вирок

Тюремний строк отримав відставний військовий інструктор-іноземець, який працював на фсб.

«Кінулі на нас такой подарок, что нас до конца запечатало»: російські полонені вражені нашими бомберами
«Кінулі на нас такой подарок, что нас до конца запечатало»: російські полонені вражені нашими бомберами

Пілоти важких бомберів 12-ї бригади спеціального призначення «Азов» Нацгвардії не тільки нищать ворога, але й беруть його у полон.

Що робити родини, якщо їх близький потрапив у полон: Міноборони пояснює
Що робити родини, якщо їх близький потрапив у полон: Міноборони пояснює

Якщо є підстави вважати, що захисник потрапив у полон, важливо діяти послідовно та зібрати максимум інформації.

Дорога смерті «Піски — Дебальцево»: удари у глибині по російській логістиці
Дорога смерті «Піски — Дебальцево»: удари у глибині по російській логістиці

Пілоти підрозділу Ivan Franko Group завдали ударів по тилових шляхах від села Піски до міста Дебальцеве, на відстані до 60 кілометрів від фронту.

ВАКАНСІЇ
Старший бойовий медик, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Молодший інспектор прикордонної служби

від 21000 до 21000 грн

Харків

Східне регіональне управління Державної прикордонної служби України

Військовий капелан

від 120000 до 170000 грн

Кривий Ріг

Криворізький РТЦК та СП

Водій, військовослужбовець

від 20000 до 70000 грн

Запоріжжя

Василівський РТЦК та СП

Діловод, військовослужбовець

від 21000 до 51000 грн

Запоріжжя

Василівський РТЦК та СП

Водій (військовослужбовець)

від 21000 до 121000 грн

Львів

125 обр СВ ЗСУ

--- ---