ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Ворожі мотоциклісти наблизились впритул, але потім прилетіли дрони «Срібної трійки»

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 17 Лютого 2026, 16:24
У лісистій місцевості стоїть мотоцикл із великими колесами, знятий з низького ракурсу ніби через камеру або приціл. Довкола видно оголені дерева, вологу землю та туманний або похмурий фон. На зображенні присутні елементи інтерфейсу відеозапису й емблеми у верхніх кутах, що створює враження кадру з дрона чи спостережної камери.
Мотоцикл у лісопосадці / скриншот з відео

Густий туман дозволив російським мотоциклістам непоміченими наблизитись до позицій українських захисників.

Однак їх почули наші піхотинці, які запросили підтримки у дронарів — і «мала авіація» миттєво прийшла на допомогу.

Про це в ексклюзивному коментарі АрміяInform розповів начальник штабу підрозділу «Срібна трійка» 3-ї прикордонної комендатури 3-го прикордонного загону імені Героя України полковника Євгенія Пікуса (бригада Гвардії наступу «Помста») Анатолій Нагірний.

— Були опади та туман, спроможності наших розвідувальних дронів були дуже обмежені. Це дозволило ворожим мотоциклістам підібратися до позицій нашої піхоти практично впритул — на відстань близько 50 метрів.

Однак ідеально спрацювала наші піхотинці, які почули пересування противника та виявили його. По радіостанції ми отримали доповідь нашого піхотинця, що російські мотоциклісти перебувають поряд з його позицією, — розповів він.

Реакція дронарів прикордонної бригади на повідомлення була миттєвою — вже за лічені хвилини дрони «Срібної трійки» розпочали полювання на ворогів, які намагалися укритися в лісопосадці.


— Ми підняли одразу ж свої дрони на оптоволокні, низько пролетіли і виявили, що мотоциклісти зупинилися за 50 метрів від нашої позиції піхоти.

Це був ідеальний приклад, як спрацювала наша піхота. Хлопці-піхотинці вступили з росіянами в стрілецький бій і ліквідували одразу двох мотоциклістів.

А далі вже ми також FPV-дронами на оптоволокні спочатку знищили ще трьох солдатів противника та спалили їхні мотоцикли, — повідомив прикордонник.

Пізніше, коли туман зник, дронарі «Срібної трійки» продовжили обстежувати територію і виявили ще двох росіян.

— В подальшому, коли туман сів, ми знайшли ще двох солдатів противника, які перебували в укритті. Звідти ми їх вибили важкими бомберами «Вампірами».

Загалом за результатами бою було знищено 7 військовослужбовців противника та 5 мотоциклів, — підсумував Анатолій Нагірний.

Так підрозділ прикордонників «Срібна трійка» провів черговий успішний бій проти російських загарбників. Свою назву він отримав на честь тривалої участі прикордонників у бойових діях на території відомого Серебрянського лісу.

Раніше АрміяInform повідомляла, що в Часовому Яру здаються в полон російські «м’ясні штурмовики».

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
«Під виглядом роботи „зливали“ позиції ЗСУ»: на Харківщині судитимуть двох інформаторів фсб

На Харківщині судитимуть двох чоловіків, яких обвинувачують у передачі фсб даних про позиції українських військових на Ізюмському напрямку.

Ракета — «свіжа»: Зеленський заявив, що росія продовжує обходити санкції й виробляти Х-101
Ракета — «свіжа»: Зеленський заявив, що росія продовжує обходити санкції й виробляти Х-101

Ракету Х-101, якою росіяни вдарили по житловому будинку в Києві, виготовили вже цього року — попри міжнародні санкції та обмеження.

«Нафта більше не рятує» — бюджетна діра рф уже перевищила річний план
«Нафта більше не рятує» — бюджетна діра рф уже перевищила річний план

Бюджетний дефіцит росії за перші чотири місяці 2026 року сягнув 78,4 мільярда доларів.

Під завалами шукають людей: кількість загиблих у Києві зросла до 12
Під завалами шукають людей: кількість загиблих у Києві зросла до 12

У Києві зростає кількість жертв після російського удару у ніч проти 14 травня. Серед загиблих — двоє дітей.

Подолали оборону за 20 хвилин: через майстерність українських FPV-дронарів змінювали сценарій навчань НАТО
Подолали оборону за 20 хвилин: через майстерність українських FPV-дронарів змінювали сценарій навчань НАТО

Екіпажі FPV-дронів бригад 1-го корпусу Національної гвардії «Азов» успішними діями змусили організаторів змінювати сценарії міжнародних навчань Aurora 2026.

5,67 мільярда на житло: понад дві тисячі ветеранів і родин полеглих Захисників отримають компенсації
5,67 мільярда на житло: понад дві тисячі ветеранів і родин полеглих Захисників отримають компенсації

Уряд виділив 5,67 мільярда гривень на виплати для ветеранів війни та родин загиблих Захисників і Захисниць, які потребують власного житла.

ВАКАНСІЇ
Інженер-електронщик (ЗСУ)

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Операційна сестра, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Військова частина А4615

санітарний інструктор

від 25000 до 130000 грн

Київ, Київська область

Стрілець

від 52000 до 120000 грн

Вся Україна

219 ОБ 125 ОБр ТРО СВ ЗСУ

Зам. командира роти з виховної роботи

від 27000 до 127000 грн

Дніпро

Рекрутинговий центр Самарського району, Самарський РТЦК та СП

Механік-водій, військовослужбовець

від 30000 до 120000 грн

Київ

20 окремий батальйон спеціального призначення

--- ---