ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Уражено Ільський НПЗ, логістичні об’єкти та вузол зв’язку окупантів — Генштаб ЗСУ

Важливі новини Новини
17 Лютого 2026, 12:56
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Щось палає уночі
Фото з каналу Генштабу ЗСУ

Сили оборони продовжують завдавати ураження по важливих логістичних об’єктах ворога в глибині його території та на тимчасово окупованих  територіях України.

Про це повідомив 17 лютого Генеральний штаб ЗСУ.

Зокрема, у ніч на 17 лютого, у районі населеного пункту Ільський (Краснодарський край, рф) уражено нафтопереробний завод «Ільський». Зафіксовано ураження цілі з подальшою пожежею на території об’єкта. Результати уточнюються.

Ільський нафтопереробний завод є одним з найбільших підприємств нафтової галузі на півдні рф і відіграє важливу роль у виробництві нафтопродуктів.

Сумарна потужність установок первинної переробки становить 6,6 млн тонн нафти на рік. Підприємство задіяне в забезпеченні армії окупантів.

Також уражено райони зосередження противника на тимчасово окупованих територіях Запорізької області у районах Розівки та Любимівки.

Крім того, уражено логістичні об’єкти ворога: склади МТЗ у Донецьку та у районі населеного пункту Лідине (тимчасово окуповані території Донецької області).

Також, у районі Зеленопіля (тимчасово окупована територія Запорізької області) уражено вузол зв’язку 127-ї мотострілецької дивізії противника.

«Втрати окупантів та масштаби завданих збитків уточнюються. Сили оборони України й надалі системно здійснюватимуть заходи, спрямовані на послаблення бойового потенціалу російського агресора. Далі буде. Слава Україні!», — сказано у повідомленні Генштабу ЗСУ.

Як повідомляла АрміяInform, воїни ССО показали кадри знищення місця зберігання «Іскандера» і пункту пілотування «Рубікона».


Окупанта будуть судити за катування судді на Харківщині
Окупанта будуть судити за катування судді на Харківщині

Харківська обласна прокуратура передала до Балаклійського районного суду обвинувальний акт проти окупанта.

Українські захисники відбили 10 ворожих атак на Слов’янському напрямку
Українські захисники відбили 10 ворожих атак на Слов’янському напрямку

Від початку доби агресор 52 рази атакував позиції Сил оборони.

Система «Периметр» — інженери ГУР створили механізм спостереження, який замінив чатових
Система «Периметр» — інженери ГУР створили механізм спостереження, який замінив чатових

Інженер підрозділу «Крила» Департаменту активних дій ГУР з позивним «Осака» розповів про систему секторного спостереження власної розробки.

«Кримський рубильник вирує Півднем»: СБС уразили 13 енерговузлів
«Кримський рубильник вирує Півднем»: СБС уразили 13 енерговузлів

Підрозділи СБС протягом двох діб уразили ще 13 енергетичних об’єктів у тимчасово окупованому Криму та на інших захоплених росіянами територіях.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Фельдшер, військовослужбовець

від 24000 до 124000 грн

Львів

216 окремий батальйон 125 ОБр Сил ТрО

RobotaUa Військовослужбовець

від 20000 до 100000 грн

Київ

Печерський РТЦК та СП

WorkUa Кулеметник

від 20000 до 20000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

WorkUa Інструктор БПЛА

від 20000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

RobotaUa Номер обслуги

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

WorkUa Командир відділення, військовослужбовець

від 25000 до 55000 грн

Запоріжжя

Василівський РТЦК та СП

ПУБЛІКАЦІЇ
«СЗЧ — теж не вихід»: як «Ніка» знайшла бажану посаду і повернулася до війська
«СЗЧ — теж не вихід»: як «Ніка» знайшла бажану посаду і повернулася до війська

Саме такою можливістю скористалася військовослужбовиця 152-ї окремої єгерської бригади з позивним «Ніка». Про свій військовий шлях та повернення до війська вона розповіла кореспонденту АрміяInform. Бажання…