ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Град», танк, далекобійна гармата — на Донеччині уразили різноманітну російську зброю

Відео Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 12 Лютого 2026, 13:26
Вибух скида на ворожому танку
Наш скид уражає російський танк. Скрін з відео СБС ЗСУ

Екіпажі прикордонного підрозділу безпілотних систем «Фенікс» знищують техніку противника в Донецькій області.

Відео бойової роботи було оприлюднене 12 лютого на каналі Сил безпілотних систем ЗСУ.

Серед уражених цілей російська реактивна система залпового вогню «Град», далекобійна гармата «Гіацинт», танк, кілька бронемашин і велика кількість транспорту.

Російські війська продовжують застосовувати тактику дій малими штурмовими групами за підтримки артилерії, бронетехніки та підрозділів безпілотних систем.

Попри це, системно виявляють цілі та завдають вогневого ураження, знищуючи танки, броньовану техніку, наземні роботизовані комплекси та транспорт противника.

«Підрозділ угруповання Сил безпілотних систем «Фенікс» ДПСУ  стабільно демонструє високу ефективність на ключових напрямках фронту, завдаючи точних ударів по живій силі, логістиці та вогневих засобах противника», — сказано в повідомленні СБС ЗСУ.

Як повідомляла АрміяInform, на Добропільському напрямку пілоти прикордонного підрозділу «Фенікс» спочатку загнали російського штурмовика до вуличної буди, а потім розбомбили.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Стоматолог, агроном та слюсар «винаходили» БПЛА: у Києві викрили схему наукового ухиляння
Стоматолог, агроном та слюсар «винаходили» БПЛА: у Києві викрили схему наукового ухиляння

Припинена діяльність групи осіб, які організували схему ухилення від мобілізації та привласнення бюджетних коштів у одному з державних університетів.

Незалежна перевірка засвідчила: після масштабування DELTA зберегла відповідність всім стандартам кібербезпеки
Незалежна перевірка засвідчила: після масштабування DELTA зберегла відповідність всім стандартам кібербезпеки

Бойова система DELTA, зокрема модуль Vezha та ШІ-платформа Avengers, успішно пройшла незалежне оцінювання кіберзахисту.

«Там було сім росіян: частину знищив я, а частину добила наша піхота»: історія дронаря з позивним «Вжик»
«Там було сім росіян: частину знищив я, а частину добила наша піхота»: історія дронаря з позивним «Вжик»

«Вжик» — пілот FPV-дрона. Працював на фабриці, виготовляв меблі, а 2024 року був мобілізований до Збройних Сил.

Знайди п’ять трупів окупантів у кущах: наші пілоти зробили вправу на розвиток уваги
Знайди п’ять трупів окупантів у кущах: наші пілоти зробили вправу на розвиток уваги

Оператори БПЛА батальйону «Чорний лебідь» 225-го штурмового полку за два дні знищили 16 російських штурмовиків, які залишилися у полях та посадках.

Вимагав $4 тисячі та погрожував мобілізацією: у Харкові затримали здирника
Вимагав $4 тисячі та погрожував мобілізацією: у Харкові затримали здирника

Місцевий житель вимагав зі знайомого гроші й погрожував особисто передати його дані до військкомату для примусової мобілізації.

Через ситуацію навколо Ірану американці запропонували перенести зустріч по Україні
Через ситуацію навколо Ірану американці запропонували перенести зустріч по Україні

Наразі пріоритет партнерів  – ситуації навколо Ірану, і через це зустріч, яка планувалася на цей тиждень за пропозицією американців відкладається.

ВАКАНСІЇ
Водій, військовослужбовець

Запоріжжя

Комендатура військових сполучень Запоріжжя

Гранатометник

від 50000 до 120000 грн

Бучач

Третій відділ Чортківського РТЦК та СП

Стрілець-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Харків

Косівський РТЦК та СП

Автомеханік

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

233 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО

Операційна сестра, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Військова частина А4615

Старший оператор радіолокаційної станції

від 22000 до 122000 грн

Геча, Закарпатська область

--- ---