ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Зрадили Україну та воювали за рф — двох кримчан засуджено до 15 років з конфіскацією майна

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 3 Лютого 2026, 16:11
Портрети двох чоловіків
Колаж прокуратури Сумщини

За публічного обвинувачення Сумської обласної прокуратури двох громадян України визнано винними у вчиненні державної зради.

Про це повідомила Сумська обласна прокуратура.

Вироками суду їх обох заочно засуджено до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Прокурори довели в суді, що засуджені є жителями тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим.

Так, 28-річний житель міста Севастополь, маючи проросійські переконання, у 2020 році з власної ініціативи уклав контракт із міністерством оборони рф та був зарахований до складу 810-ї окремої гвардійської бригади морської піхоти.

Ще один засуджений — 34-річний уродженець міста Джанкой — також добровільно вступив на службу до збройних формувань держави-агресора. З вересня 2024 року він проходив службу у 56-му гвардійському десантно-штурмовому полку.

Обидва зрадники брали участь у бойових діях проти України на Курському напрямку, де були захоплені в полон підрозділами Збройних Сил України.

Правоохоронні органи продовжують системну роботу з притягнення до відповідальності осіб, які добровільно стали на бік ворога та воювали проти власної держави.

Як повідомляла АрміяInform, засуджено агентів ФСБ, які коригували удари по ЗСУ на Сумщині.

Читайте нас в Telegram
Ховаються, тікають, але все одно вмирають — Буковинські десантники влаштували полювання на окупантів
Ховаються, тікають, але все одно вмирають — Буковинські десантники влаштували полювання на окупантів

Просочуючись на Олександрівському напрямку, російські піхотинці швидко перетворюються на здобич українських безпілотників.

«Маємо збільшення всього російського в повітрі» — на Куп’янському напрямку тривають щоденні штурми
«Маємо збільшення всього російського в повітрі» — на Куп’янському напрямку тривають щоденні штурми

На Куп’янському напрямку збільшилася інтенсивність атак противника.

Наймасштабніша атака на Москву та Підмосков’я: росіяни відкрито сумніваються в надійності ППО
Наймасштабніша атака на Москву та Підмосков’я: росіяни відкрито сумніваються в надійності ППО

Російські пропагандисти критикують надійність своєї системи ППО після ударів Сил оборони України по цілях у Московській області.

Наслідки удару по Дніпру: 18 постраждалих, пошкоджено 20 багатоповерхівок, два дитячі садочки та мечеть
Наслідки удару по Дніпру: 18 постраждалих, пошкоджено 20 багатоповерхівок, два дитячі садочки та мечеть

У Дніпрі внаслідок масованого російського комбінованого удару постраждали 18 людей. 

Депортація 200 тисяч людей радянським режимом: 18 травня — День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу
Депортація 200 тисяч людей радянським режимом: 18 травня — День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

Сьогодні, 18 травня, в Україні відзначаються День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

Пам’яті Михайла-Віктора Сцельнікова (позивний «Лемберґ»)
Пам’яті Михайла-Віктора Сцельнікова (позивний «Лемберґ»)

За день до вторгнення зареєстрував петицію про негайне введення візового режиму із Росією.

ВАКАНСІЇ
Токар, війсковослужбовець

від 25000 до 120000 грн

Запоріжжя

Кара-Даг, в/ч 3029

Зв’язківець (військова служба за контрактом в ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Київ

Шевченківський РТЦК та СП (Київ)

Бухгалтер (матеріальний облік), військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Військова частина А4458

Водій стрілець господарчого відділення

від 21000 до 51000 грн

Запоріжжя, Запорізька область

Водій-електрик такелажного відділення

від 20000 до 20000 грн

Васищеве

Військова частина 3075 НГУ

Командир бойової машини піхоти – командир відділення

від 23000 до 53000 грн

Степанівка, Сумська область

--- ---