ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

«Давай ти в мене, а я в тебе»: покарання солдатів рф, які покинули позиції

Відео Новини
2 Лютого 2026, 15:46
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Підпишись на нас в Google
Прив'язаний до дерева окупант, за те, що відійшов з позиції
Скрін з відео ДШВ ЗСУ

Мобілізований росіянин був прив’язаний до дерева, ставши жертвою жорстокої дисциплінарної практики у своїй же армії. «Ловля на живця» — стандартна практика для всіх російських солдатів, які «пішли у відкат» та покинули позиції.

Відео оприлюднили на сторінці Десантно-штурмових військ ЗС України.

Російський окупант розповідає, що через страх перед українськими дронами, солдати відмовляються виконувати накази та шукають будь-які способи покинути позиції. Тому, почастішала практика завдавання легких поранень одне одному, щоб уникнути штурмів чи сидіння на позиціях.

Товариш загарбника запропонував завдати легкого вогнепального поранення в ногу, аби той зміг відійти з позиції. Проте той відмовився, сказавши, що не буде цього робити.

Тоді його побратим запропонував інший варіант.

«Давай ти в мене, а я в тебе», — сказав загарбник.

Після відмови бойовий «товариш» все ж таки відкрив вогонь, щоб імітувати поранення, але зробив це без попередження і влучив у нього.

Але, як бачимо, імітація поранення не допомогла — і «ловля на живця» наближається до своєї роз’язки.

Як повідомляла АрміяInform, десантники перехопили розмову російських загарбників, в якій окупанти наказують ліквідовувати власних поранених.


«СЗЧ — це не вирок»: боєць «Зіберт» розповів, як повернувся у військо через Армія+
«СЗЧ — це не вирок»: боєць «Зіберт» розповів, як повернувся у військо через Армія+

Військовий на позивний «Зіберт» після СЗЧ повернувся на службу через Армія+ та обрав 28-му окрему механізовану бригаду.

Міноборони пришвидшило закупівлі пального, одягу та харчування для військових
Міноборони пришвидшило закупівлі пального, одягу та харчування для військових

Міноборони спростило тилові закупівлі: для пального скасували повторне погодження переліку товарів у разі зміни ринкових цін.

«Їхати будемо дуже швидко»: рота НРК 92-ї бригади евакуювала п’ятьох поранених за одну місію
«Їхати будемо дуже швидко»: рота НРК 92-ї бригади евакуювала п’ятьох поранених за одну місію

Два наземні роботизовані комплекси 92-ї бригади за один виїзд евакуювали п’ятьох поранених військових.

Майже 2 тисячі пам’яток культурної спадщини постраждали через агресію рф
Майже 2 тисячі пам’яток культурної спадщини постраждали через агресію рф

В Україні зафіксували пошкодження або знищення 1990 пам’яток культурної спадщини, 47 об’єктів повністю зруйновано, ще 1943 пошкоджено.

ВАКАНСІЇ
Olx Технік служби захисту інформації

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Olx Пілот БпЛА (літаюче крило)

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

Olx Механік (128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада)

від 23000 до 123000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

WorkUa Стрілець

від 20000 до 20000 грн

Київ

Військова частина 2260 НГУ

Olx оператор дрону/квадрокоптеру

від 25000 до 130000 грн

Київ, Київська область

WorkUa Начальник групи охорони та патрульно-постової служби

від 20100 до 50000 грн

Краматорськ

Донецький зональний відділ ВСП