Суд Києва визнав винним блогера, який брав участь у створенні відео із закликами до силового спротиву військовим ТЦК, поліції та СБУ. За рішенням суду, чоловіку…
Бійці батальйону безпілотних систем Apachi 81-ї аеромобільної Слобожанської бригади ДШВ ЗСУ стримують наступ ворога поблизу Дронівки на Слов’янському напрямку.
Відео бойової роботи було оприлюднене 29 січня на каналі батальйону.
На Слов’янському напрямку російські війська суттєво посилили тиск у районі селища Дронівка. Окупанти щодня накопичують резерви та техніку в Серебрянському лісництві, а також у районі Сіверська, готуючись до штурмових дій у напрямку Дронівки, Платонівки та Закітного.
«Основна мета противника — повністю захопити Дронівку, встановити контроль над прибережною смугою Сіверського Донця та закріпитися на панівних висотах. У разі успіху росіяни зможуть розмістити там артилерійські позиції, пункти запуску БПЛА та суттєво загрожувати тиловим районам Сил оборони України», — сказано в повідомленні Apachi.
Для прориву оборони ворог застосовує звичну тактику: невеликі групи (по 2–6 осіб) намагаються непомітно інфільтруватися в міжпозиційний простір.
Вночі окупанти використовують антитепловізійні (термоізоляційні) плащі, вдень — маскувальні халати, а також намагаються прикриватися несприятливими погодними умовами.
Проте бійці батальйону Apachi ефективно протидіють ворогу, завдаючи прицільних ударів по логістиці та скупченнях противника в тилу.
За останній тиждень оператори Apachi уразили:
— укриття: 88 пошкоджено, 2 повністю знищено;
— автомобільну техніку: 1 одиницю;
— причіпні гармати: 17 одиниць;
— САУ: 3 одиниці;
— піхота: 300 — 6, 200 — 5;
«Така робота батальйону значно ускладнює постачання передових груп противника та зриває плани щодо накопичення сил для подальшого просування.
Ситуація в районі Дронівки залишається напруженою, але українські захисники стабільно стримують ворога, не дозволяючи йому реалізувати задуми на цій ділянці фронту», — сказано в повідомленні Apachi.
Як повідомляла АрміяInform, фахівець батальйону безпілотних систем Apachi 81-ї аеромобільної Слобожанської бригади ДШВ ЗСУ з позивним «Хом’як» показав, як може працювати із заплющеними очима.
Військовослужбовці ТЦК та СП — це переважно люди з бойовим досвідом та після поранень різного характеру. Перешкоджання їхній роботі карається законом.
Агенція оборонних закупівель «Державний оператор тилу» Міноборони законтрактувала найбільшу в своїй історії партію артилерійських пострілів 155 мм.
У Києві перепоховали полковника Армії УНР Андрія Мельника та його дружину Софію Федак-Мельник.
Ситуація в зоні відповідальності Угруповання об’єднаних сил високоінтенсивна. Тривають активні російські атаки, однак наступальні можливості ворога тануть.
Бійці 15-ї бригади артилерійської розвідки «Чорний ліс» виявили та знищили російську радіолокаційну станцію 5Н63С.
У 92-й бригаді новий взвод військовослужбовців за програмою «Контракт 18–24» завершив БЗВП та пройшов традиційний обряд посвяти в козаки.
Суд Києва визнав винним блогера, який брав участь у створенні відео із закликами до силового спротиву військовим ТЦК, поліції та СБУ. За рішенням суду, чоловіку…