У Запоріжжі суд виніс вирок місцевому жителю, який адміністрував кілька телеграм-каналів. Чоловік публікував дані про пересування військових та правоохоронців і тим самим перешкоджав…
У 2025 році у рамках програми Армія дронів.Бонус уражено майже 820 тисяч ворожих цілей та ліквідовано 240 тисяч окупантів.
Про це повідомив 26 січня Міністр оборони України Михайло Федоров.
«Сьогодні провели захід „Армія дронів — 2025“. Разом з Президентом відзначили найефективніші підрозділи, які заробили найбільше єБалів, а також виробників дронів, якими знищили найбільшу кількість росіян», — написав він.
За його словами, сучасна війна — це війна даних, швидкості й точних рішень.
«Саме так сьогодні працює програма Армія дронів.Бонус, яка стала геймченджером на полі бою. Унікальні дані про Лінію бойового зіткнення, якісна мотивація військових та інноваційний підхід до замовлень підрозділів через Brave1 Market — ми побудували систему, що дає вимірюваний результат тут і зараз», — наголосив Михайло Федоров.
Головні результати Армії дронів.Бонус у 2025 році:
«Сьогодні також відзначили найефективніші підрозділи, які за рік зробили значний внесок у знищення ворога», — повідомив міністр.
Це топ-10 підрозділів, які набрали найбільшу кількість єБалів у системі Армія дронів.Бонус — за реальні результати на полі бою:
«Кожна з нагород — це конкретний результат на полі бою, який ми масштабуємо на всю лінію фронту. Саме так підсилюємо Сили оборони й будуємо технологічну перевагу над ворогом. Хочу подякувати кожному екіпажу, кожному оператору дронів, кожному військовому, який ризикує життям, тестує нові рішення, навчається й передає досвід іншим.
Саме ви перетворюєте технології на реальну силу та доводите, що сучасна війна виграється не масою, а розумом, швидкістю й точністю. Дякую кожному з вас за результат. Дякую президенту за лідерство та системну підтримку проєкту Армія дронів.Бонус», — резюмував Михайло Федоров.
Як повідомляла АрміяInform, раніше Міністр оборони України Михайло Федоров призначив Сергія (Флеш) Бескрестнова радником з технологічних напрямів оборони.
Пілоти важких бомберів 12-ї бригади спеціального призначення «Азов» Нацгвардії не тільки нищать ворога, але й беруть його у полон.
Якщо є підстави вважати, що захисник потрапив у полон, важливо діяти послідовно та зібрати максимум інформації.
Пілоти підрозділу Ivan Franko Group завдали ударів по тилових шляхах від села Піски до міста Дебальцеве, на відстані до 60 кілометрів від фронту.
Генерал Олександр Сирський під час чергової робочої поїздки до районів ведення бойових дій нагородив командний склад військових частин і підрозділів.
Бійці 155-ї механізованої бригади імені Анни Київської зафіксували, як скалічені окупанти вперто йдуть на штурм.
4 травня (з 08.30 по 18:30) противник атакував балістичною ракетою Іскандер-М та 88-ма ударними БПЛА типу Shahed (в т.ч. реактивними), «гербера», «італмас».
Старший навідник 155 окремий батальйон територіальної оборони
від 21000 до 51000 грн
Степанівка, Сумська область
У Запоріжжі суд виніс вирок місцевому жителю, який адміністрував кілька телеграм-каналів. Чоловік публікував дані про пересування військових та правоохоронців і тим самим перешкоджав…