ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Apachi нищать ворога в районі Сіверська та Серебрянського лісництва

Відео Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 21 Січня 2026, 10:09
Наші оператори працюють без передиху, щоб зірвати плани ворога й не дати йому розвинути наступ.

Оператори батальйону безпілотних систем Apachi, 81-ї аеромобільної Слобожанської бригади ДШВ ЗСУ працюють безупинно: нищать живу силу, техніку та логістику противника в районі Дронівки, Серебрянського лісництва та околиць Сіверська.

Кадри ураження батальйон Apachi опублікував у своїх соцмережах.

На Слов’янському напрямку ситуація загострюється з кожним днем. Ворог не відмовляється від наміру захопити Дронівку, вийти на Закітне та Криві Луки.

Для цього окупанти продовжують активно накопичувати сили в районі Серебрянського лісництва, розгортаючи там артилерійські позиції, пункти управління БПЛА та резерви.

Через контроль Силами оборони логістики, яку противник намагається налаштувати вже декілька місяців, росіянам доводиться проходити чималі відстані або намагатись проскочити через кілзони на мотоциклах, квадроциклах та інших засобах переміщення.

Зараз головні зусилля росіян зосереджені на тому, щоб закріпитися в Сіверську, а звідти — просуватися вперед, форсуючи річку Бахмутівка в напрямку наших позицій біля Дронівки.

«Наші оператори працюють без передиху, щоб зірвати плани ворога й не дати йому розвинути наступ», —  йдеться в повідомленні.

Як повідомляла АрміяInform, на Лиманському напрямку зенітники 63-ї окремої механізованої бригади знищили рідкісний російський безпілотник V2U.

Читайте нас у Facebook
Тили палають: росіян знищують за багато кілометрів від фронту
Тили палають: росіян знищують за багато кілометрів від фронту

Оператори батальйону безпілотних систем Signum 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка завдають ударів по логістиці окупантів.

«Франківськ під ударом» — після російської атаки палала багатоповерхівка, людей витягали з вогню
«Франківськ під ударом» — після російської атаки палала багатоповерхівка, людей витягали з вогню

В Івано-Франківську після російської атаки спалахнула пожежа у девʼятиповерховому житловому будинку.

Збивав гелікоптери та БПЛА: воїн «Боржомі» пройшов шлях від солдата до командира батареї
Збивав гелікоптери та БПЛА: воїн «Боржомі» пройшов шлях від солдата до командира батареї

Бойовий шлях Вадима з позивним «Боржомі» зі 156-го зенітного ракетного полку імені Максима Кривоноса розпочався ще у 2014-му — на Донбасі.

Закарпаття пережило наймасованішу атаку росіян. Є влучання
Закарпаття пережило наймасованішу атаку росіян. Є влучання

За інформацією військових, під час ворожої атаки на територію області залетіло 11 повітряних цілей (БПЛА типу «Шахед», «герань»).

«Єдність Європи та США критично важлива»: Володимир Зеленський провів переговори з лідерами Польщі та Фінляндії
«Єдність Європи та США критично важлива»: Володимир Зеленський провів переговори з лідерами Польщі та Фінляндії

На саміті «Бухарестської дев’ятки» Володимир Зеленський обговорив із лідерами Польщі та Фінляндії підтримку України та нові безпекові проєкти.

Окупанти відрізали голови двом загиблим українським воїнам — Генштаб ЗСУ
Окупанти відрізали голови двом загиблим українським воїнам — Генштаб ЗСУ

Це трапилося 12 травня на Гуляйпільському напрямку, де воїни 225-го штурмового полку потрапили в засідку, яку зробила інфільтрована група противника.

ВАКАНСІЇ
Інспектор прикордонної служби

від 21000 до 30000 грн

Білгород-Дністровський

Державна прикордонна служба України

Кулеметник

від 23000 до 173000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

Водій, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО

Інженер РЕБ в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

Начальник зв’язку, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Оператичний черговий пункту управління артилерійською розвідкою

від 21000 до 50000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

--- ---