ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Галицькі десантники знищили над Сумщиною російський розвідувальний дрон вартістю $7,5 млн

Відео Новини
20 Січня 2026, 8:48
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Ворожий БПЛА у небі
Ілюстративне фото

Зенітники 80-ї десантно-штурмової Галицької бригади 8-го корпусу ДШВ показали, як зробити з дороговартісного та дефіцитного російського розвідувального БПЛА купку брухту.

Відео бойової роботи було оприлюднене 20 січня на каналі бригади.

Днями десантники виявили ворожий безпілотник «Форпост», вартість якого оцінюється у $7,5 млн. Він вів у небі розвідку позицій Сил оборони України. Ворожа «пташка» одразу ж була знищена.

Збитий розвідувальний БПЛА «Форпост» є вже другим на рахунку зенітників 80-ї бригади. Перший борт Галицьким десантникам вдалося збити теж на Сумщині, влітку 2025 року.

Як повідомляла АрміяInform, у 80-й окремій десантно-штурмовій Галицькій бригаді новобранці проходять курс бойового злагодження в умовах морозу та снігу.


Президент України зустрівся з Прем’єр-міністром Польщі
Президент України зустрівся з Прем’єр-міністром Польщі

У Любліні Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із Прем’єр-міністром Польщі Дональдом Туском.

«Більше працюємо — більше поранених врятуємо»: мобілізований програміст реалізував свій досвід в роті НРК
«Більше працюємо — більше поранених врятуємо»: мобілізований програміст реалізував свій досвід в роті НРК

Воїн 92 ОШБр на псевдо «Напалм», який до мобілізації працював програмістом, нині розробляє програмні рішення для роти безпілотних наземних систем.

Забіги на швидкість: пілоти-морпіхи влаштовують окупантам цікаві конкурси
Забіги на швидкість: пілоти-морпіхи влаштовують окупантам цікаві конкурси

Оператори батальйону безпілотних систем «Вартові» 36-ї бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського знищили маршрут ворога.

Кабмін призначив двох заступників Міністра оборони України
Кабмін призначив двох заступників Міністра оборони України

Рішенням Кабінету Міністрів України заступниками Міністра оборони призначено Любов Галан та Сергія Боєва.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Гранатометник

від 20100 до 120000 грн

Вінниця

Вінницький обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

WorkUa Радіотелеграфіст (служба за контрактом ЗСУ)

від 20000 до 60000 грн

Софіївка

3 відділ Криворізького РТЦК та СП

WorkUa Офіцер групи планування

від 29250 до 75000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

RobotaUa Водій-електрик, військовослужбовець

від 22000 до 122000 грн

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Olx Військова служба у Військово-Морських Силах України

від 25000 до 60000 грн

Одеса, Одеська область

RobotaUa Радіотелеграфіст

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго