Серед причин популярності бригади серед військовослужбовців — довіра до командира частини Кирила Вереса, високі результати на полі бою та позитивні…
Українські оператори безпілотних систем продовжують нищити російську артилерію на Донеччині.
Цього разу їм вдалося вполювати реактивну систему залпового вогню БМ-21 «Град», про що розповів у себе в соцмережах командувач Національної гвардії Олександр Півненко, опублікувавши відео зі знищенням ворожої цілі.
За його словами, вистежити РСЗВ противника пілоти підрозділу Lasar’s Group.
«В результаті точних ударів було знищено РСЗВ БМ-21 „Град“, яка вела вогонь по позиціях Сил оборони України. Ціль остаточно виявили бійці аеророзвідки Lasar’s Group, а наші екіпажі важких бомберів влучно відпрацювали по ворожій техніці. Операція зі знищення РСЗВ противника виконувалася у взаємодії з іншими підрозділами СОУ», — зазначив Олександр Півненко.

Президент України Володимир Зеленський на фоні постійних ворожих ударів по Україні повідомив про пріорітетні напрямки роботи, які змусять ворога зупинити війну.
Понад 500 заявок на повернення після вчинення СЗЧ подали військові до 20-ї окремої бригади безпілотних систем «К-2», близько 150 вже отримали погодження.
Десантники 25-ї окремої Січеславської бригади успішно застосовують дрони «Hornet» по різноманітним, важливим для ворога цілям.
Зовнішній пілот, оператор, безпілотних літальних апаратів
від 20000 до 50000 грн
Житомир
115 ОБр Сил ТрО
Кухар-військовослужбовець у ЗСУ
від 20100 до 120000 грн
Криве Озеро
Третій відділ Первомайського РТЦК та СП
Серед причин популярності бригади серед військовослужбовців — довіра до командира частини Кирила Вереса, високі результати на полі бою та позитивні…