ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Куп’янськ — звільнено нові території, знищення росіян під Гуляйполем, зимова операція ССО: стрім

Новини
13 Січня 2026, 17:44
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

«Хартія» взяла під контроль міську раду Куп’янська. Бійці пошуково-ударного та тактичного угруповань «Куп’янськ» завершують зачистку міста. Державний прапор України встановили над будівлею мерії в центрі Куп’янська.

Бійці 225 штурмового полку знищили близько 20 росіян під Гуляйполем. Окупанти намагалися зайняти одне з сіл на цьому напрямку під прикриттям густого туману. Майже 40 хвилин бійці 225 ОШП у стрілецькому бою стримували переважаючі сили росіян, далі їх заблокували в будівлях, а частину знищили. Рештки окупантів добили важкі бомбери полку та суміжних підрозділів.

Оператори ССО знищили позицію росіян на Донеччині. Двох окупантів ліквідували на пункті спостереження, ще троє заховалися в бліндажі — їх довелося викурювати кулеметними чергами та гранатами; врешті вони вирішили здатися в полон. Уся операція проходила за температури −15 °C у засніженому лісі!

Ці та інші теми обговорюють наші ведучі — молодший лейтенант Володимир Кравчук та капітан Катерина Біленко.


Кабмін призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони
Кабмін призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони

Кабмін своїм розпорядженням призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони України.

Окупант отримав підозру за знущання над родиною на ТОТ Запорізької області
Окупант отримав підозру за знущання над родиною на ТОТ Запорізької області

ГУНП в Запорізькій області повідомило про підозру за ст. 438 КК України окупанту, який знущався над цивільними.

Розмінування триває: у липні підрозділи Міноборони очистили 923 гектари деокупованих територій
Розмінування триває: у липні підрозділи Міноборони очистили 923 гектари деокупованих територій

У липні підрозділи Міноборони розмінували 923 гектари деокупованих земель. Від початку великої війни знешкоджено вже 482 698 вибухонебезпечних предметів.

Заряджений «Ураган» росіян влаштував справжнє фаєр-шоу після ураження українськими БПЛА
Заряджений «Ураган» росіян влаштував справжнє фаєр-шоу після ураження українськими БПЛА

Українські захисники показали, що буде, якщо уразити ударним дроном вже підготовлену до бойової роботи реактивну систему залпового вогню противника.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Інспектор прикордонної служби, фахівець зв’язку

від 22000 до 51000 грн

Одеса

Державна прикордонна служба України

RobotaUa Гранатометник

від 20100 до 120000 грн

Вінниця

Вінницький обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

WorkUa Навідник гранатометного відділення

від 21000 до 120000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

Olx Бойовий медик взводу

від 21000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

WorkUa Оператор протитанкового озброєння у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Olx Офіцер відділення ВСП

від 30000 до 60000 грн

Запоріжжя, Запорізька область