ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Бої йдуть за кожен квартал»: у ЗСУ розповіли про оборону Гуляйполя

Новини
10 Січня 2026, 12:22
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Гранатомети використовують для знищення живої сили противника
Сили оборони докладають всіх зусиль для стримування ворога

На Гуляйпільському напрямку тривають бойові зіткнення, цілодобово працює ворожа авіація, яка знищує цивільну інфраструктуру міста авіабомбами з повітря.

Про це в ефірі Суспільного розповів офіцер відділу комунікацій 154-ї окремої механізованої  бригади Артем на псевдо «Крузак».

За його словами, ворог активно обстрілює Гуляйполе КАБами, завдяки сприятливому радіогоризонту застосовує fpv-дрони, «дрони-ждуни» та БПЛА та оптоволокні, яких в повітрі одномоментно може налічувати близько сотні.

Штурмові групи противника по 5-6 осіб оснащені системами РЕБ, антидроновими рушницями, лопатами постійно намагаються наблизитись до позицій українських захисників нав’язуючи стрілецький бій з метою закріплення та подальшого просування.

«Вогневе ураження по ворогу ми завдаємо цілодобово, жодної штурмової групи непоміченої не було, залишки які доходять до Гуляйполя намагаються сховатись в хаті чекають іншу групу, їх виявляють та знешкоджують. Місто перебуває під вогневим контролем», — сказав офіцер.

За оперативною інформацією Генерального штабу ЗСУ, минулої доби на Гуляйпільському напрямку наші оборонці зупинили 27 ворожих спроб просунутися вперед в районах населених пунктів Солодке, Гуляйполе, Варварівка та Зелене.

Як повідомляла АрміяInform, На Гуляйпільському напрямку Сили оборони України стримують наступ ворога та вживають всіх заходів, щоб не дати йому просунутися.


На Костянтинівському напрямку захисники відбивали 14 атак ворога
На Костянтинівському напрямку захисники відбивали 14 атак ворога

Протягом минулої доби між українськими військами та російськими окупаційними силами відбулося 55 бойових зіткнень.

Пошукові роботи у зруйнованій дев’ятиповерхівці Києва завершено: загальна кількість жертв атаки зросла до 30
Пошукові роботи у зруйнованій дев’ятиповерхівці Києва завершено: загальна кількість жертв атаки зросла до 30

У Дарницькому районі Києва рятувальники завершили пошукові роботи у дев’ятиповерхівці, зруйнованій внаслідок російської масованої атаки.

Командувачу армійської авіації Павлу Бардакову присвоєно звання бригадного генерала
Командувачу армійської авіації Павлу Бардакову присвоєно звання бригадного генерала

Командувачу армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України полковнику Павлу Бардакову присвоєно військове звання бригадного генерала.

Дрони з «тіньового флоту»: росія 19 місяців шпигувала за базами НАТО та ядерними об’єктами Європи
Дрони з «тіньового флоту»: росія 19 місяців шпигувала за базами НАТО та ядерними об’єктами Європи

росія протягом 19 місяців вела скоординовану повітряну розвідку над територією понад 12 країн НАТО та Ірландії.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Стрілець-санітар

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

WorkUa .Net engineer

від 55000 до 130000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

Olx Старший оператор-дешифрувальник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Olx Водій 39 зенітного ракетного полку

від 21000 до 51000 грн

Володимир, Волинська область

WorkUa Майстер ремонту БПЛА

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

WorkUa Стрілець

від 20000 до 50000 грн

Полтава

Військова частина A7310