ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Це навіть не групи, а інфільтрація окремих окупантів»: на Лиманському напрямку ворог покладається на піхоту

Новини
5 Січня 2026, 13:35
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Ілюстративне фото

На Лиманському напрямку триває активна оборонна операція Сил оборони України. Ворог здебільшого застосовує піхотні штурми та величезну кількість дронів і артилерії.

Про це в ефірі «Суспільного» розповів речник Третього армійського корпусу Олександр Бородін.

«У противника є два основні моменти — накопичення та інфільтрація. І залежно від того, де їм простіше вирішувати ці питання, там вони намагаються наступати», — сказав Олександр Бородін.

Він зазначив, що на цьому напрямку досить складна місцевість, і ворог намагається накопичуватися. Українські підрозділи, зі свого боку, активно працюють над тим, щоб не давати їм це робити, зокрема, знищуючи логістику.

«Були випадки, коли росіяни заходили в Лиман. Але це навіть не групи, це інфільтрація окремих окупантів. Була ситуація, коли кілька осіб зайшли в населений пункт, російський воєнкор одразу опублікував кадри, що в місті перебувають росіяни. Але в такий спосіб вони показали, де ця група розміщена, і вона була знищена за годину-дві», — розповів речник Третього армійського корпусу.

Як повідомляла АрміяInform, у Гуляйполі точаться запеклі бої, які не припиняються. Противник намагається закріпитися в цьому населеному пункті та вибити наших захисників.


Вербував дружину, знімав позиції ППО та влаштував диверсію: агент рф отримав 15 років
Вербував дружину, знімав позиції ППО та влаштував диверсію: агент рф отримав 15 років

Суд визнав винним 42-річного жителя Дніпра у державній зраді та диверсії. Йому призначено покарання — 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Україна підписала з Данією угоду у форматі Drone Deal
Україна підписала з Данією угоду у форматі Drone Deal

Президент України зустрівся з лідерами європейських країн, зокрема Данії, з якою Україна підписала угоду у форматі Drone Deal.

Тисячі бланків щоденно, 370 печаток: у Києві викрито «офіси», які штампували непридатність до служби
Тисячі бланків щоденно, 370 печаток: у Києві викрито «офіси», які штампували непридатність до служби

Масштабний друкарський бізнес, який щоденно випускав більш як 3 тисячі липових лікарських висновків та різноманітних довідок викрили поліцейські у Києві.

Збував майно ЗСУ на понад мільйон гривень: правоохоронці затримали «бізнесмена»
Збував майно ЗСУ на понад мільйон гривень: правоохоронці затримали «бізнесмена»

Працівники ДБР у взаємодії з Нацполіцією та СБУ викрили й затримали на Донеччині військовослужбовця, який незаконно продав майна на 1,1 мільйон гривень.

ВАКАНСІЇ
Olx Інструктор з зв’язку

від 24000 до 49550 грн

Харків, Харківська область

RobotaUa Стаpший стpілець, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Olx старший розвідник

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

RobotaUa Автомеханік

від 20100 до 120000 грн

Вся Україна

77 ОАеМБр ДШВ ЗС України

RobotaUa Спеціаліст оператор протидії технічним розвідкам

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Olx Служба в Збройних Силах України

від 20500 до 120000 грн

Київ, Київська область

ПУБЛІКАЦІЇ