Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Дронарі Сил безпілотних систем ЗСУ завдали ураження по низці військових та інфраструктурних обʼєктів на ТОТ Донецької, Луганської, Запорізької областей та АР Крим.
Про це повідомив командувач СБС ЗСУ майор Роберт «Мадяр» Бровді.
Загалом дрони уразили такі ворожі об’єкти та засоби:
Як повідомляла АрміяInform, Сили оборони завдали удару по інфраструктурі «Шахедів» на Донеччині.
На Запорізькому напрямку оператори Lasar’s Group у взаємодії з суміжниками знищили систему РЕБ противника, яка прикривала російські засоби ППО.
Сьогодні, 3 квітня, близько 9:05 зафіксовано влучання БПЛА типу «Молнія» в один з торговельних центрів у центральній частині міста Суми.
Вранці 3 квітня російський дрон скинув вибухівку на маршрутне таксі в Дніпровському районі Херсона.
На Покровському напрямку ворог все активніше використовує роботизовані комплекси.
За березень воїни 412-ї бригади Nemesis уразили понад три десятки одиниць важкої техніки — ББМ, танків, РСЗВ, САУ — за допомогою FPV-дронів і важких бомберів.
На початку 2026 року питання військової логістики стає чи не найважливішим у справі забезпечення фронту необхідним.
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….