ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На Донеччині п’ятьом псевдопосадовцям повідомлено про підозру у колабораційній діяльності

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 17 Грудня 2025, 19:14

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури жінці і чотирьом чоловікам заочно повідомлено про підозру у колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

Про це повідомила 17 грудня Донецька обласна прокуратура.

У 2023-2025 роках, перебуваючи у Волновасі, Горлівці, Донецьку й Макіївці, п’ятеро місцевих жителів погодилися обійняти посади у незаконно створених самопроголошеною владою «міських» і «районних» адміністраціях.

Один із підозрюваних очолив «управління економіки та торгівлі волноваського муніципального округу», де аналізує економічну ситуацію та погоджує тарифи для так званих комунальних установ.

Двоє інших стали «заступниками голів адміністрацій» у Горлівці і Донецьку. Вони вирішують бюджетні та кадрові питання, проводять прийоми громадян.

Серед них є посадовець, який публічно заявляв про підтримку держави-агресора і готовність допомагати їй у досягненні перемоги.

Також підозрюється жінка, яка обійняла посаду «заступника керівника управи центрально-міського району макіївки».

Вона координує роботу підпорядкованих підрозділів та очолює житлову комісію.

Колишній «голова адміністрації центрально-міського району горлівки днр» нині став у тому ж районі «заступником керівника управи».

Він займається формуванням місцевого кошторису і встановленням податків.

Підозрюваних оголошено у розшук. За санкцією статті їм загрожує від 5 до 10 років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю від 10 до 15 років з конфіскацією майна або без такої.

Як повідомляла АрміяInform, на Донеччині затримали медійну функціонерку окупаційної адміністрації.

Читайте нас в Telegram
Вже дві людини загинуло внаслідок російського удару по Рівненщині

Триває повітряна атака на Рівненщину. За попередньою інформацією, 2 людини загинуло та 4 поранені.

7-й корпус ДШВ та Українська рада зброярів провели форум «Mil Tech інновації»
7-й корпус ДШВ та Українська рада зброярів провели форум «Mil Tech інновації»

30 українських виробників взяли участь у форумі «Mil Tech інновації», який організували 7-й корпус швидкого реагування ДШВ та Українська рада зброярів.

Масована атака рф на Хмельниччину: є постраждалі та руйнування
Масована атака рф на Хмельниччину: є постраждалі та руйнування

Внаслідок масованої атаки рф на Україну в середу, 13 травня, у Хмельницькій області постраждали троє мирних мешканців.

Від Астрахані до Ярославля: уражено нафто- та газопереробні заводи росіян
Від Астрахані до Ярославля: уражено нафто- та газопереробні заводи росіян

Сили оборони України уразили нафтопереробний завод «Ярославський» та газопереробний завод «Астраханський» в глибині території країни-агресора.

Пожежа на «Таманьнефтегаз»: Сили оборони вдарили по об’єктах рф
Пожежа на «Таманьнефтегаз»: Сили оборони вдарили по об’єктах рф

Сили оборони України 12–13 травня уразили нафтовий термінал «Таманьнефтегаз», пункти управління та зосередження живої сили противника.

«DELTA, штурми й 5 тисяч уражень». Михайло Федоров та Борис Пісторіус відвідали прифронтові штаби
«DELTA, штурми й 5 тисяч уражень». Михайло Федоров та Борис Пісторіус відвідали прифронтові штаби

Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус відвідав прифронтові регіони України та побував у військових штабах поблизу лінії бойових дій.

ВАКАНСІЇ
Стрілець, помічник гранатометника

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

112 окремий батальйон 110 ОБрТрО

Програміст-Військовослужбовець

від 20100 до 121100 грн

Суми

Косівський РТЦК та СП

Звязківець

від 21000 до 121000 грн

Дніпро

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Діловод-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Суми

Косівський РТЦК та СП

Стрілець стрілецького відділення

Запоріжжя

79 окремий батальйон 102 ОБр Сил ТрО

Сапер 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 23000 до 53000 грн

Степанівка, Сумська область

--- ---