ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Побіліло, і досить гарно видно»: на Олександрівському напрямку ворог намагається зайти в міжпозиційний простір

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 11 Грудня 2025, 11:27

На Олександрівському напрямку противник атакує малими групами. Намагається йти вперед, використовуючи опади як прикриття.

Про це в ефірі Армія TV розповів начальник безпілотних систем 141-ї окремої механізованої бригади з позивним Beard.

За його словами, противник майже щодня повторює спроби зайти в міжопозиційний простір підрозділів бригади. Тривають штурмові дії, росіяни йдуть вперед, «прикриваючись» погодою. Ще використовують плащі, але завдяки засобам нічного бачення та нічним дронам їх успішно виявляють і знищують.

«Вони продовжують робити накопичення на вихідних рубежах, а звідти йти малими групами, використовуючи туман, дощ. Сьогодні також у нас випав сніг. Побіліло, і досить гарно нам видно, де вони пересуваються, де вони укриваються. Туди вже заплановані заходи ураження», — розповів військовий з позивним Beard.

Як повідомляла АрміяInform, на Покровському напрямку ворог працює малими групами піхоти. Та час від часу намагається атакувати і «бронею».

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Президент провів нараду з новим міністром оборони: визначили перші пріоритети МОУ
Президент провів нараду з новим міністром оборони: визначили перші пріоритети МОУ

Президент України Володимир Зеленський провів нараду з новим Міністром оборони України Михайлом Федоровим.

Генштаб ЗСУ: На Гуляйпільському напрямку наші воїни відбили шість атак рф
Генштаб ЗСУ: На Гуляйпільському напрямку наші воїни відбили шість атак рф

Від початку доби на фронті зафіксовано 50 бойових зіткнень. Наші захисники зупиняють ворога, тримають рубежі та руйнують плани росіян.

Грошове забезпечення військовослужбовця: складові та види виплат
Грошове забезпечення військовослужбовця: складові та види виплат

Гідна оплата служби — це основа мотивації та визнання державою внеску кожного військового у боротьбу за незалежність країни. Міністерство оборони роз'яснює, з чого складається щомісячна виплата та як нараховуються «бойові» виплати.

«Ваше діло — труба»: дрони 63-ї бригади зачищають окупантів у підземних схованках
«Ваше діло — труба»: дрони 63-ї бригади зачищають окупантів у підземних схованках

Труби, колектори й технічні порожнини, в яких окупанти намагаються перечекати удари та сховатися від аеророзвідки, перестають бути укриттям. Пілоти безпілотних систем 63-ї окремої механізованої бригади показали, як знищують ворога просто в підземних схованках.

На Івано-Франківщині судитимуть військових, які організували схему розкрадання пального
На Івано-Франківщині судитимуть військових, які організували схему розкрадання пального

Працівники ДБР завершили досудове розслідування організації масштабної схеми привласнення дизельного пального, призначеного для виконання бойових завдань, у військовій частині авіаційної бригади, дислокованої на Івано-Франківщині.

«Локомотив» економіки рф зупиняється: вантажні перевезення «ржд» обвалилися до рівня 2009 року
«Локомотив» економіки рф зупиняється: вантажні перевезення «ржд» обвалилися до рівня 2009 року

Вантажні перевезення російського залізничного монополіста «ржд» у 2025 році продемонстрували найгіршу динаміку за понад півтора десятиліття. Падіння зафіксоване майже за всіма ключовими напрямками, що є прямим індикатором поглиблення системної економічної кризи в росії.

ВАКАНСІЇ
Бойовий медик роти охорони

від 20100 до 120100 грн

Чугуїв, Харківська область

Старший сапер взводу

від 22000 грн

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Оператор-розвідник 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 23000 до 53000 грн

Степанівка, Сумська область

Водій, військовослужбовець

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328

Навідник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Начальник групи, військовослужбовець

від 21000 до 51000 грн

Чернігів, Чернігівська область

--- ---