ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

«Не робиться великим проривом — взяли та побігли»: в Угрупованні об’єднаних сил прокоментували удари по Печенізькій греблі

Новини
8 Грудня 2025, 18:08
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Печенізьке водосховище на мапі Гугла

Удари по Печенізькій греблі на Харківщині мали на меті ускладнити логістику Сил оборони, але ще після попередніх ударів були розраховані альтернативні маршрути.

Про це в ефірі «Суспільне. Новини» розповів Віктор Трегубов, начальник управління комунікацій Угруповання об’єднаних сил.

За його словами, особливого впливу на військову логістику Сил оборони не сталося. Підготовкою до якогось великого прориву росіян ці удари також важко назвати. Зараз, зауважив Трегубов, не час для великих проривів, адже окупанти переважно діють маленькими піхотними групами, застосовуючи тактику інфільтрації. І роблять це не просто так.

«Не тому, що не хочуть, а тому, що інакше не виходить. Ми, скоріш, говоримо про якусь повільну зміну ситуації, ніж про якісь великі штурми, про якісь танкові клини чи ще щось на кшталт того. Ми говоримо про постійні спробу змінити поле бою на свою користь. Але це не робиться миттєво, одним великим проривом — взяли та побігли», — зазначив начальник управління комунікацій Угруповання об’єднаних сил.

Як повідомляла АрміяInform, на Покровському напрямку, в самому місті, відзначають просування дрібних груп піхоти. За ними полюють і знищують і дрони, і снайперські групи.


«Без стосів паперів та радянщини»: як у Президентській бригаді змінюють підходи до ремонту артилерії
«Без стосів паперів та радянщини»: як у Президентській бригаді змінюють підходи до ремонту артилерії

У самохідному артдивізіоні Президентської бригади техніку повертають у стрій одразу після поломки — без зайвих погоджень і довгого очікування.

14 дронів проти однієї «Богдани»: як артилеристи 40-ї бригади відбили масований наліт та врятували САУ
14 дронів проти однієї «Богдани»: як артилеристи 40-ї бригади відбили масований наліт та врятували САУ

Під час масованої атаки 14 російських дронів артилеристи 40-ї бригади змогли відбити наліт, не втратити САУ «Богдана» і вивести розрахунок із-під удару.

«Із князєй — у грязь»: на Харківщині перехоплювачі Повітряних Сил збили рідкісний російський дрон за $100 тисяч
«Із князєй — у грязь»: на Харківщині перехоплювачі Повітряних Сил збили рідкісний російський дрон за $100 тисяч

На Харківщині перехоплювачі Повітряних Сил збили рідкісний російський дрон «Князь Вєщій Алєг» вартістю близько 100 тисяч доларів.

НРК в траві ледве видно, але уражено: На Лиманському напрямку працює «Срібна трійка»
НРК в траві ледве видно, але уражено: На Лиманському напрямку працює «Срібна трійка»

На Лиманському напрямку прикордонники підрозділу «Срібна трійка» завдали ураження по окупантам та їх техніці й сховкам.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Командир взводу

від 25000 до 55000 грн

Одеса

Військова частина А4055

WorkUa Водій кат. В, С, С1, D1, D, E в ЗСУ (за контрактом)

від 30000 до 80000 грн

Бобровиця

1 відділ Ніжинського РТЦК та СП

RobotaUa Кулеметник

від 20100 до 120000 грн

Вся Україна

77 ОАеМБр ДШВ ЗС України

WorkUa Геодезист, топограф, картограф

від 25000 до 75000 грн

Одеса

Військова частина А3674

WorkUa Помічник гранатометника

від 21400 до 121400 грн

Дніпро

31 Бр НГУ ім. генерал-майора Олександра Радієвського

WorkUa Водій-кранівник

від 21000 до 51000 грн

Новомосковськ

Військова частина Т0940