Навчально-науковий інститут фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій є структурним підрозділом Національного університету оборони України, який проводить підготовку курсантів, для подальшої служби на посадах…
На Покровському напрямку тривають жорстокі інтенсивні бої. Противник використовує всі можливі варіанти штурмів.
Про це в ефірі Армія TV розповів Олексій Годзенко, речник батальйону безпілотних систем «Корсар» 38-ї окремої бригади морської піхоти.
За його словами, на напрям нагнали велику кількість «м’яса» і техніки. Постійні намагання штурмувати. Окупанти використовують усі можливі варіанти — і штурми малими групами, і на легкій техніці, і намагання прориватись на броні — чого не було ще кілька місяців тому. Обстріли постійні, КАБи падають «як дощ».
«Технологічно противник, на великий жаль, розвивається. Це не секрет, що в цьому районі діє їхній підрозділ „Рубікон“ — це у них самий заряджений підрозділ безпілотних систем. Там велика кількість особового складу, там величезне фінансування, безлімітні дрони, навчені оператори. Відповідно, через це, зокрема, маємо проблему із логістикою. Вона зараз часто-густо левова частина перейшла в руки наших бомберів і наших наземних роботизованих комплексів», — зазначив речник батальйону безпілотних систем «Корсар» 38-ї окремої бригади морської піхоти.
Як повідомляла АрміяInform, на Слов’янському напрямку ворог рветься в Сіверськ. Окупанти розміновують шляхи до міста і готуються до механізованих атак.
Після нищівного розгрому масштабних механізованих штурмів росіяни почали берегти свою «броню», але не живу силу.
Повідомлено про підозру 19-річному сумчанину, який здійснив серію підпалів автомобілів, що використовувалися військовослужбовцями.
П’ятьох посадовців харківського трамвайного депо підозрюють у заволодінні понад 3,3 млн грн на схемі з «мертвими душами».
Навчально-науковий інститут фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій є структурним підрозділом Національного університету оборони України, який проводить підготовку курсантів, для подальшої служби на посадах…