Усі пʼять суден поки що базуватимуться у Великій Британії, а після закінчення війни братимуть участь у розмінуванні акваторії Чорного моря…
За уточненою інформацією, вчора загарбники завдали по території України три ракетних та 61 авіаційний удар, застосувавши шість ракет та скинувши 131 керовану авіаційну бомбу. Крім цього, залучили для ураження 5130 дронів-камікадзе та здійснили 4336 обстрілів позицій наших військ і населених пунктів, зокрема 75 — з реактивних систем залпового вогню.
Про це повідомив вранці 18 листопада Генеральний штаб ЗСУ.
Агресор завдавав авіаційних ударів керованими бомбами по населених пунктах, зокрема це Костянтинівка Донецької області; Миколаївка, Межова, Коломійці Дніпропетровської області; Білогір’я, Гуляйполе Запорізької області; Козацьке Херсонської області.
За минулу добу авіація Сил оборони уразили три райони зосередження особового складу, озброєння й військової техніки противника.
На Північно-Слобожанському і Курському напрямках минулої доби відбулося сім боєзіткнень. Крім того, ворог завдав 6 авіаційних ударів, скинувши 14 керованих бомб, а також здійснив 148 обстрілів позицій наших військ і населених пунктів, зокрема вісім — із реактивних систем залпового вогню.
На Південно-Слобожанському напрямку противник шість разів штурмував позиції наших підрозділів поблизу Вовчанська та у бік населеного пункту Дворічанське.
На Куп’янському напрямку за добу відбулося три атаки окупантів. Сили оборони відбили штурмові дії противника в районах населених пунктів Піщане й Степова Новоселівка.
На Лиманському напрямку ворог атакував дев’ять разів, намагаючись просунутися вперед поблизу населених пунктів Новий Мир, Зарічне й Дробишеве.
На Слов’янському напрямку у районах Дронівки, Серебрянки, Сіверська й Федорівки — противник десять разів атакував позиції наших військ.
На Краматорському напрямку противник двічі намагався прорвати оборону наших захисників, у районах Ступочок та Оріхово-Василівки.
На Костянтинівському напрямку ворог здійснив 20 атак у районах Щербинівки, Олександро-Шультиного, Русиного Яру, Яблунівки та у бік Костянтинівки й Софіївки.
На Покровському напрямку наші захисники зупинили 40 штурмових і наступальних дій агресора у районах населених пунктів Маяк, Федорівка, Родинське, Червоний Лиман, Лисівка, Покровськ, Котлине, Удачне, Молодецьке та Дачне.
На Олександрівському напрямку ворог 13 разів атакував наші позиції у районах населених пунктів Зелений Гай, Вороне, Соснівка, Березове, Красногірське та Першотравневе.
На Гуляйпільському напрямку ворог десять разів атакував позиції наших оборонців в районах населених пунктів Солодке, Рівнопілля, Яблукове та Зелений Гай.
На Оріхівському напрямку окупанти один раз наступали у бік населеного пункту Приморське.
На Придніпровському напрямку ворог двічі марно намагався наблизитися до позицій наших оборонців.
На Волинському та Поліському напрямках ознак формування наступальних угруповань ворога не виявлено.
«Наші воїни завдають окупаційним військам відчутних втрат у живій силі й техніці та активно підривають наступальний потенціал ворога в тилу. Приєднуйтесь до Сил оборони! Разом переможемо! Слава Україні!», — сказано у повідомленні Генштабу ЗСУ.
Як повідомляла АрміяInform, за минулу добу окупанти втратили 960 осіб та 13 артилерійських систем.
Воїни батареї перехоплювачів зенітного ракетного дивізіону Залізної бригади знищили «Шахеди» за допомогою БПЛА.
Прикордонник Вадим Лахай із позивним «Фізрук» — водій підрозділу безпілотних авіаційних систем «Фенікс».
У ніч на 21 квітня (з 18:00 20 квітня) противник атакував двома балістичними ракетами Іскандер-М із Курської області рф та 143 ударними БПЛА.
Володимир Торшин був командиром самохідно-артилерійського дивізіону в 36-й бригаді морської піхоти.
Внаслідок нічної атаки російських дронів постраждали 15 мешканців міста Суми.
Воїни 81-ї окремої аеромобільної бригади 7-го корпусу швидкого реагування ДШВ продовжують методично утилізувати ресурси та живу силу ворога.
Начальник зв’язку в батальйон, військовослужбовець
від 20500 до 120500 грн
Київ
Військова частина А7039
Старший стрілець-оператор, військовослужбовець
від 21000 до 120000 грн
Миколаїв
189 окремий батальйон 123 ОБр ТрО
Усі пʼять суден поки що базуватимуться у Великій Британії, а після закінчення війни братимуть участь у розмінуванні акваторії Чорного моря…