ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Навідники ворожих ракет із Сумщини та Полтавщини отримали великі строки

Новини
13 Листопада 2025, 16:49
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Тривалі терміни позбавлення волі отримали зрадники, які наводили російські ракети по енергооб'єктах у Сумській та Полтавській областях.

Про це повідомила 13 листопада Служба безпеки України.

За доказовою базою Служби безпеки 15 і 13 років тюрми з конфіскацією майна отримали ще двоє агентів рф.

Вони коригували повітряні атаки ворога по електро- і теплогенеруючих підприємствах на території Полтавської та Сумської областей.

Серед основних «цілей» ворога були місцеві електропідстанції.

Щоб скоригувати ворожі обстріли, агенти встановлювали замасковані відеопастки поблизу об’єктів критичної інфраструктури.

Вони камуфлювали мобільні телефони, під’єднували їх до павербанків та надавали доступ до онлайн-трансляції російським спецслужбістам.

У такий спосіб окупанти сподівалися зафіксувати наслідки комбінованих атак рф по стратегічно важливих об’єктах, що подають світло і тепло до прифронтових областей.

Встановлено, що завдання ворога виконували двоє безробітних з Полтавщини віком 21 та 23 роки, які потрапили у поле зору рашистів, коли шукали «легкі заробітки» у Телеграм -каналах.

Контррозвідники СБУ затримали агентів у жовтні 2024 року поблизу об’єкта, де вони намагалися встановити приховану камеру.

На підставі зібраних слідчими СБУ доказів суд визнав зловмисників винними за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).

З урахуванням співпраці зі слідством, один із зловмисників отримав менший термін покарання, ніж передбачено санкцією за інкриміновані злочини.

Як повідомляла АрміяInform, затримали чоловіка, який робив фотопастки біля аеродромів.


Зустрілися біля Суецького каналу: ГУР викрило схему перевалки російського пального в морі
Зустрілися біля Суецького каналу: ГУР викрило схему перевалки російського пального в морі

ГУР викрило нову схему, за допомогою якої росія намагається підтримувати постачання пального попри удари по своїй нафтопереробній інфраструктурі.

Усі пішли на дно: прикордонники зірвали спробу окупантів форсувати річку Вовчу
Усі пішли на дно: прикордонники зірвали спробу окупантів форсувати річку Вовчу

Російські штурмовики спробували переправитися через річку Вовчу на Південно-Слобожанському напрямку, але більшість із них так і не дісталася берега.

Штурм росіян без бійців, рота Ісуса Христа проти окупантів, українські пілоти над Парижем: стрім
Штурм росіян без бійців, рота Ісуса Христа проти окупантів, українські пілоти над Парижем: стрім

ВМС України знищили прикордонний корабель ФСБ Росії «Ізумруд».

Ракетний удар по Одещині: загинула жінка, пошкоджені житлові будинки
Ракетний удар по Одещині: загинула жінка, пошкоджені житлові будинки

Російська ракета влучила в житловий сектор на Одещині. Загинула жінка, ще одна людина дістала поранення.

ВАКАНСІЇ
Olx Стрілець-санітар, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

WorkUa Інспектор прикордонної служби

від 21000 до 51000 грн

Суми

Державна прикордонна служба України

WorkUa Водій

від 50000 до 130000 грн

Вінниця

210 окремий батальйон 120 ОБр Сил ТрО

RobotaUa Медична сестра, військовослужбовець

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

WorkUa Стрілець, гранатометник (солдатський, сержантський склад)

від 20500 до 120000 грн

Тернопіль

Тернопільський РТЦК та СП

Olx Стрілець(снайпер, номер обслуги, помічник гранатометника)

від 22000 до 120000 грн

Луцьк, Волинська область