ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Міноборони допомагає оборонним компаніям впроваджувати стандарти НАТО у сфері гарантування якості

Новини
12 Листопада 2025, 19:36
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Міністерство оборони України всебічно підтримує підприємства оборонної індустрії у впровадженні стандартів НАТО у сфері гарантування якості, надає консультаційну та методичну допомогу.

Про це інформує Міністерство оборони України.

Запровадження на підприємствах ОПК системи менеджменту якості відповідно до міжнародних стандартів є підґрунтям до застосування вимог НАТО щодо якості, викладених у стандартах НАТО серії AQAP.

Про це зазначив начальник Головного управління державного гарантування якості полковник Євген Красников у своєму виступі на Міжнародному форумі «Якість в Україні в умовах повномасштабної війни».

Профільне управління Міноборони організувало форум з нагоди Всесвітнього Дня якості, який щороку відзначається під егідою ООН. У заході взяли участь представники провідних підприємств ОПК, громадських організацій, наукових установ.

В умовах військової агресії якість товарів і послуг стає визначальним чинником обороноздатності держави, а роль державного гарантування якості набуває особливого значення.

Однією з основних цілей форуму стало привернення уваги міжнародної спільноти до трансформації української системи забезпечення якості товарів, робіт і послуг оборонного призначення та її синхронізація із системою держав-членів НАТО та ЄС.

Також під час заходу були розглянуті такі теми:

  • роль бізнесу у забезпеченні якості товарів, робіт і послуг оборонного призначення;
  • практичний досвід виробництва продукції подвійного призначення в умовах воєнного стану;
  • досвід та проблеми забезпечення якості у сфері підготовки фахівців для української економіки в умовах війни.

За підсумками форуму учасники домовились про низку практичних кроків подальшої співпраці з формування національної системи забезпечення якості, інтегрованої з міжнародними підходами та побудованої на засадах стандарту ISO 9001 та стандартів НАТО серії AQAP.

Як повідомляла АрміяInform, Франція підтвердила готовність до реалізації нових спільних виробничих проєктів оборонно-промислового комплексу в Україні.


Всіх окупантів ліквідовано: НРК з кулеметами успішно штурмували ворожу позицію
Всіх окупантів ліквідовано: НРК з кулеметами успішно штурмували ворожу позицію

Стрімкий розвиток безпілотних технологій вже зараз дозволяє Силам оборони захоплювати ворожі позиції без залучення піхоти.

Україна відкриває секрети російської зброї: TrophyLab уже отримала понад 300 заявок
Україна відкриває секрети російської зброї: TrophyLab уже отримала понад 300 заявок

На реєстрацію в Єдиному веб-порталі досліджень техніки противника — платформі TrophyLab — уже подано понад 300 заявок.

Нора стала могилою: довгі ноги видали окупанта
Нора стала могилою: довгі ноги видали окупанта

Російський окупант намагався сховатися від українського дрона в імпровізованій норі, але власне укриття його й видало.

Ротації мають відбуватися вчасно, життя воїнів важливіше за «лінії на карті» — Олександр Сирський
Ротації мають відбуватися вчасно, життя воїнів важливіше за «лінії на карті» — Олександр Сирський

По Збройних Силах загалом є близько двох десятків воїнів, котрі залишаються на передовій без ротації 200 діб і довше.

ВАКАНСІЇ
Olx Офіцер групи виявлення и припинення злочинів

від 30000 до 60000 грн

Запоріжжя, Запорізька область

WorkUa Механік-водій, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Київ

21 окремий батальйон спеціального призначення

WorkUa Електрозварник (А2558)

від 20000 до 50000 грн

Криве Озеро

Третій відділ Первомайського РТЦК та СП

WorkUa Номер обслуги міномета

від 21000 до 120000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Olx військовослужбовець ( не вагайся, а зроби свій вибір сам)

від 20100 до 125000 грн

Полтава, Полтавська область

WorkUa Діловод (ЗСУ)

від 20000 до 60000 грн

Вся Україна

154 ОМБр