ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Володимир Зеленський пояснив, як рф намагається маніпулювати ЄС та власним суспільством

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 10 Листопада 2025, 11:35

Президент України Володимир Зеленський розповів про головні російські інструменти впливу, якими вона намагається відновити свій вплив на Європу, щоб приборкати її та змусити відмовитись від підтримки України.

Про це він розповів в інтерв’ю The Guardian, коментуючи страхи деяких країн ЄС перед будь-якою ескалацією у стосунках з рф.

«Європа боїться слова „ескалація“. І європейці завжди думають, що кроки Європи — оскільки вони розвинуті держави, з повагою до закону та цінностей — що будь-яка їхня відповідь — це ескалація», — заявив глава держави.

У зв’язку із цим він закликав європейські країни бути рішучішими, оскільки кремлівський режим розуміє тільки силу, а будь-які поступки сприймає як слабкість.

«Росіяни відчувають цю слабкість і хочуть, поки ніхто не набрався сили тиснути, завдати шкоди, взяти для себе якийсь додатковий бенефіт. У напрямку України бенефіт такий: щоб Україна не розвивалася, знищити ідентичність, землі. Тобто політичні бенефіти. В напрямку енергетики — Словаччина, Угорщина, Східна Європа, Німеччина також, тримати всіх на постійному енергетичному гачку. Слабкість не народжує діалог з росією. Для „рускіх“ це слабкість і все», — зазначив український лідер.

За його словами, провокації на кшталт порушення росіянами повітряного простору ЄС — це перевірка рішучості об’єднаної Європи.

Україна посилює санкційний фронт: під ударом «гаманці» путіна і російські видавництва
Україна посилює санкційний фронт: під ударом «гаманці» путіна і російські видавництва

При цьому Володимир Зеленський додав, що, оскільки ситуація на полі бою наразі схожа на патову, російський диктатор путін намагається продати своєму суспільству бодай щось.

«Зараз йому треба показувати, що він домінує. Він хоче знайти якісь успішні для продажу в його суспільстві операції. Це дрони, або енергетична атака на нас, або кібератака на Німеччину, Велику Британію, Францію, або атака на вибір, політичний вибір, упродовж виборів на ту чи іншу державу, де можуть прийти дуже праві представники, які, скажімо так, ціннісно близькі до сьогоднішнього путіна. Це гібридна війна. І вона саме така. І це гібридна війна у Європі, де платить більше за все Україна. Тому що фізична війна — на нашій території», — пояснив Президент.

Читайте нас у Facebook
Як здійснюється відбір ДНК-зразків у військових: роз’яснення від Міноборони
Як здійснюється відбір ДНК-зразків у військових: роз’яснення від Міноборони

Під час дії воєнного стану збір біологічних зразків ДНК у військовослужбовців є обов’язковим.

Служба на папері: на Одещині викрили схему розкрадання понад 15 млн грн виплат військовим
Служба на папері: на Одещині викрили схему розкрадання понад 15 млн грн виплат військовим

Викрито організовану групу військових посадовців, які налагодили схему фіктивного оформлення осіб на службу.

«Ждуни» не дочекалися: бійці 141-ї бригади розстрілюють засідки ворожих дронів
«Ждуни» не дочекалися: бійці 141-ї бригади розстрілюють засідки ворожих дронів

Російські FPV-дрони чатують на дорогах і в посадках — українські бійці показали, як їх знищують.

Спалили «франкенштейна»: FPV-дрони знищили російський танк з модифікаціями
Спалили «франкенштейна»: FPV-дрони знищили російський танк з модифікаціями

На Гуляйпільському напрямку бійці 225-го штурмового полку днями спалили російський танк.

FrankenSAM на бойовому чергуванні: три розрахунки збили понад сотню повітряних цілей
FrankenSAM на бойовому чергуванні: три розрахунки збили понад сотню повітряних цілей

Три розрахунки самохідних установок FrankenSAM знищили вже 105 ворожих повітряних цілей.

Десятки тисяч підставних акаунтів: ліквідовано ботоферму, через яку росія поширювала фейки
Десятки тисяч підставних акаунтів: ліквідовано ботоферму, через яку росія поширювала фейки

У Житомирі затримали організатора підпільної ботоферми, яку росіяни використовували для проведення інформдиверсій проти України.

ВАКАНСІЇ
Водій

від 21000 до 121000 грн

Краматорськ

81 ОАеМБр

Снайпер

від 40000 до 120000 грн

Житомир

1 ОБрСпП ім. Івана Богуна

Стрілець в ЗСУ (за контрактом)

від 50000 до 120000 грн

Дніпро

Новокодацький РТЦК та СП

Інспектор прикордонної служби, фельдшер

від 20500 до 25000 грн

Херсон

Херсонський прикордонний загін

Військовий психолог

від 21000 до 30000 грн

Харків

Військова частина 3005 НГУ

Оператор БпЛА (ЗСУ) вся Україна, На контракт

від 20151 до 120151 грн

Вся Україна

116 ОМБр

--- ---