ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Повсталі калмики, татари та якути: як корінні народи рф виганяють російські війська з української землі

Відео Новини
24 Жовтня 2025, 8:49
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Майстри FPV-дронів підрозділу «Номад» Міжнародного легіону ГУР завдають відчутних втрат російським загарбникам на Запорізькому напрямку.

Кадри бойової роботи опублікували на каналі Головного управління розвідки МОУ.

Упродовж липня-вересня підрозділ уразив кілька сотень цілей, ефективно знижуючи бойовий потенціал ворога та завдаючи відчутних втрат його живій силі.

Підрозділ «Номад» становлять представники корінних народів рф — добровольці, які воюють як за незалежність України, так і за свободу своїх поневолених росією народів.

«Повсталі калмики, татари, башкіри та якути нищать московитських окупантів в українських степах. Ефектна бойова робота „номадівців“ — у відео. Під постійними ударами дронів окупантам не вдається закріпитися на рубежах для накопичення штурмових груп», — написали в ГУР МОУ.

Як повідомляла АрміяInform, 22 жовтня в центрі Ставрополя підірвали щонайменше трьох ворожих десантників.

До речі, якщо вас цікавить спеціалізований та аналітичний контент про військову справу — підпишіться на телеграм-канал АрміяInform та на сторінку в інстаграмі.


«Ідуть наодинці, без мап та телефонів»: російських штурмовиків ведуть в атаку дрони
«Ідуть наодинці, без мап та телефонів»: російських штурмовиків ведуть в атаку дрони

Ворожі піхотинці зараз здебільшого по одному ідуть до наших позицій, але в супроводі свого дрона, який вказує шлях.

Полювали на F-16 та Mirage 2000: СБУ викрила 14 агентів російського ГРУ, які готували удари по українських аеродромах
Полювали на F-16 та Mirage 2000: СБУ викрила 14 агентів російського ГРУ, які готували удари по українських аеродромах

СБУ викрила мережу з 14 осіб, які збирали дані про українські аеродроми, літаки F-16 і Mirage 2000 та передавали інформацію російській воєнній розвідці.

Криза внутрішнього попиту та просідання держсектору: розвідка підбила підсумки стану економіки агресора
Криза внутрішнього попиту та просідання держсектору: розвідка підбила підсумки стану економіки агресора

У липні російська економіка почала помітно сповільнюватися: слабшає внутрішній попит, падають інвестиції, а державний сектор втрачає гроші.

До України повернули 261 тіло полеглих оборонців
До України повернули 261 тіло полеглих оборонців

У межах чергових репатріаційних заходів до України повернули 261 тіло та останки полеглих оборонців України.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Кулеметник

від 20500 до 20500 грн

Ужгород

Військова частина 3115 НГУ

Olx Оператор РЕР/РЕБ

від 28000 до 150000 грн

Київ

Єдиний рекрутинговий центр ССО ЗСУ

WorkUa Оператор БПЛА (ЗСУ)

від 20000 до 100000 грн

Надвірна

Надвірнянський РТЦК та СП

WorkUa Стрілець

від 20100 до 120000 грн

Запоріжжя

415 окремий батальон ЗСУ Запорізька Січ.

Olx Стрілець, помічник гранатометника

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

WorkUa Санітарний інструктор, військовослужбовець

від 21000 до 121000 грн

Запоріжжя

113 окремий батальйон 110 ОБр Сил ТрО