ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На Житомирщині чоловік підірвав на вокзалі прикордонницю та цивільних

Новини
24 Жовтня 2025, 14:01
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

У п’ятницю, 24 жовтня, на залізничній станції «Овруч» у Житомирській області чоловік підірвав прикордонницю та цивільних.

Про це повідомили у пресслужбі ДПСУ.

«Внаслідок підриву невідомого вибухового пристрою загинула прикордонниця та двоє цивільних осіб, ще двоє військовослужбовців зі складу наряду та десятеро цивільних дістали поранення», — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, чоловік здійснив підрив під час перевірки документів у контрольованому прикордонному районі.

«Потерпілим одразу надали первинну домедичну допомогу. Особа, яка підірвала вибуховий пристрій, померла в кареті швидкої допомоги. Попередньо з’ясовано, що чоловік, який здійснював підрив, був жителем Харкова та нещодавно затримувався за спробу порушення державного кордону на західній ділянці держрубежу. Наразі проводяться невідкладні слідчі дії», — розповіли у ДПСУ.


Ракетний удар по Одещині: загинула жінка, пошкоджені житлові будинки
Ракетний удар по Одещині: загинула жінка, пошкоджені житлові будинки

Російська ракета влучила в житловий сектор на Одещині. Загинула жінка, ще одна людина дістала поранення.

Штучно підняли ціну на електроенергію для військових: повідомлено про підозру посадовцям КЕВ Вінниці
Штучно підняли ціну на електроенергію для військових: повідомлено про підозру посадовцям КЕВ Вінниці

Посадовці квартирно-експлуатаційного відділу міста Вінниці майже вдвічі підняли ціну на електроенергію для військових.

Україна першою отримає нові посилені французько-італійські системи ПРО — Володимир Зеленський
Україна першою отримає нові посилені французько-італійські системи ПРО — Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський підсумував результати перемовин у Франції.

Україна отримала від Данії 10 мобільних кліматичних сховищ для авіаційного майна
Україна отримала від Данії 10 мобільних кліматичних сховищ для авіаційного майна

Україна отримала від Данії ще 10 мобільних кліматичних сховищ для зберігання та обслуговування авіаційного обладнання.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Гранатометник

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328

Olx Оператор (пілот) БПЛА

від 20000 до 120000 грн

Миколаїв, Миколаївська область

RobotaUa Гранатометник

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

WorkUa Командир відділення в ЗСУ

від 21000 до 120000 грн

Петропавлівка

Другий відділ Синельниківського РТЦК та СП (відділення рекрутингу)

WorkUa Помічник гранатометника

від 50000 до 120000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО (Військова частина А7270)

WorkUa Водій кат. В

від 28000 до 36000 грн

Київ

Військова частина А3628