ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Сили оборони зупинили 40 ворожих атак на Покровському напрямку — Генштаб ЗСУ

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 23 Жовтня 2025, 7:05

Від початку доби між українськими військами та російськими окупаційними силами відбулося 111 бойових зіткнень.

Про це йдеться у зведенні Генерального штабу ЗСУ з оперативною інформацією станом на 22:00 22 жовтня.

На Північно-Слобожанському і Курському напрямках українські захисники відбили чотири атаки загарбників. Ворог завдав чотири авіаційні удари, скинув 12 керованих авіаційних бомб та здійснив 145 обстрілів, дев’ять з реактивних систем залпового вогню.

На Південно-Слобожанському напрямку українські підрозділи стримали шість атак ворога поблизу Вовчанська, Бологівки, Строївки, Кам’янки та Колодязного, ще два боєзіткнення триває.

На Куп’янському напрямку наші воїни відбивали три атаки ворога в районах Піщаного, Петропавлівки та Куп’янська, на даний час два боєзіткнення продовжуються.

На Лиманському напрямку українські воїни зупинили чотири штурмові дії загарбників поблизу населених пунктів Дробишеве та Дерилове.

На Слов’янському напрямку противник вісім разів намагався наступати у районах Серебрянки, Сіверська, Виїмки та Федорівки.

На Краматорському напрямку на даний час наступальних дій противника не зафіксовано.

На Костянтинівському напрямку окупанти сьогодні 10 разів штурмували позиції наших оборонців у районах населених пунктів Плещіївка, Русин Яр, Софіївка та Щербинівка. Сили оборони стійко стримують натиск та відбили дев’ять атак ворога, наразі бої точаться у одній локації.

На Покровському напрямку ворог здійснив 40 наступальних дій. Активність російських окупантів фіксувалась поблизу населених пунктів Володимирівка, Мирноград, Новоекономічне, Червоний Лиман, Никанорівка, Родинське, Промінь, Новопавлівка, Покровськ, Котлине, Удачне, Молодецьке, Звірове, Дачне, Філія та в напрямку Гришиного. Два боєзіткнення тривають дотепер.

Сьогодні на цьому напрямку, за попередніми даними, знешкоджено 87 окупантів, з яких 62 – безповоротно. Крім того, українські воїни знищили 12 безпілотних літальних апаратів, три антени БпЛА, дві одиниці автомобільної та три одиниці спеціальної техніки окупантів. Також українські воїни уразили артилерійську систему, чотири одиниці автомобільної, одиницю спеціальної техніки та десять укриттів для особового складу.

На Олександрівському напрямку українські підрозділи відбили 16 атак в районах населених пунктів Андріївка-Клевцове, Соснівка, Вербове, Привільне, Нововасилівка, Олександроград та Новогригорівка. Ще два боєзіткнення тривають.

На Гуляйпільському напрямку українські воїни відбили атаку окупантів поблизу Малинівки. Авіаційних ударів зазнали Рівнопілля, Гуляйполе, Успенівка, Залізничне та Малинівка.

На Оріхівському напрямку ворог двічі намагався йти вперед на позиції наших підрозділів в районах Новоданилівки та Степового. Авіаудару зазнало Запоріжжя.

На Придніпровському напрямку ворог тричі намагався наблизитися до позицій наших оборонців у напрямку Антонівського мосту. Окупанти завдали авіаудару по Ольгівці.

Противник завдав одного ракетного та 62 авіаційних ударів, застосувавши 28 ракет та скинувши 98 керованих авіаційних бомб. Також використав для ударів 3337 дронів-камікадзе, здійснив 3311 обстрілів населених пунктів і позицій наших військ.

Читайте нас у Facebook
Понад 600 ліквідованих окупантів: Сили підтримки звітують про ефективність інженерних загороджень у березні
Понад 600 ліквідованих окупантів: Сили підтримки звітують про ефективність інженерних загороджень у березні

Інженерні підрозділи Сил оборони у березні знищили сотні окупантів і десятки одиниць техніки завдяки системі загороджень.

3-тя штурмова вполювала росіян, ліквідація ворожих байкерів, окупант розводить руками: стрім
3-тя штурмова вполювала росіян, ліквідація ворожих байкерів, окупант розводить руками: стрім

Окупанти привели дрони до свого складу з боєприпасами. Розвідка батальйону Pentagon 225 ОШП вела ворожу групу на квадроциклі.

Україна готує нові безпекові угоди та розширення формату Drone Deal
Україна готує нові безпекові угоди та розширення формату Drone Deal

Україна розширює безпекову співпрацю з країнами Близького Сходу та готує нові домовленості, зокрема у форматі Drone Deal.

Пакет підтримки на 90 млрд євро і нові санкції проти рф: ЄС виконує домовленості з Україною
Пакет підтримки на 90 млрд євро і нові санкції проти рф: ЄС виконує домовленості з Україною

ЄС вже виконує домовленості щодо розблокування пакета підтримки для України обсягом 90 млрд євро на два роки й ухвалення нового санкційний пакет проти рф.

77-ма бригада ДШВ відпрацювала подолання водних перешкод в умовах високої активності ворожих БПЛА
77-ма бригада ДШВ відпрацювала подолання водних перешкод в умовах високої активності ворожих БПЛА

Підрозділи ДШВ провели тренування з подолання водної перешкоди в умовах постійної загрози з повітря.

«Переправа стала братською могилою» — на Краматорському напрямку з’явилася ворожа бронетехніка, її активно палять
«Переправа стала братською могилою» — на Краматорському напрямку з’явилася ворожа бронетехніка, її активно палять

На Краматорському напрямку ситуація все більш динамічна — відбуваються бронештурми.

ВАКАНСІЇ
Водій-військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса

137 ОБМП

Стрілець, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Інспектор прикордонної служби

від 21000 до 51000 грн

Суми

Державна прикордонна служба України

Командир гармати, сержант

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Номер обслуги, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Стрілець

від 40000 до 120000 грн

Житомир

1 ОБрСпП ім. Івана Богуна

--- ---