ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Російський Су-34 атакував Миколаївщину з Чорного моря: у Повітряних Силах розповіли про наслідки

Новини
16 Жовтня 2025, 14:14
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

У четвер, 16 жовтня, близько 12:00 російський літак Су-34 випустив з акваторії Чорного моря авіаційний засіб ураження в напрямку Миколаєва, який впав на території області, попередньо, не завдавши жертв та постраждалих.

Про це йдеться у повідомленні на сторінці Повітряних Сил ЗСУ.

«Близько 12.00 16 жовтня було зафіксовано пуск із літака Су-34 з акваторії Чорного моря. Засіб повітряного нападу було спрямовано у бік міста Миколаїв», — зазначили у командуванні.

Місце падіння встановлено, за попередньою інформацією — без постраждалих. На місці працюють відповідні служби, які уточнюють тип застосованої зброї.

Перед цим у Повітряних Силах попереджали про можливе застосування керованих авіаційних бомб (КАБ). У повідомленні військових, яке з’явилося незадовго до удару, йшлося: «КАБ курсом на Миколаїв».

За даними командування, ворог продовжує використовувати авіацію з акваторії Чорного моря для дистанційних атак по південних регіонах України, зокрема із застосуванням КАБів — високоточних, але надзвичайно руйнівних боєприпасів.

Як повідомляла АрміяInform, у ніч на четвер, 16 жовтня, російські окупанти запустили по Україні 37 ракет повітряного та наземного базування, 28 з яких — балістичні, та 320 ударних безпілотників різних типів.

До речі, якщо вас цікавить спеціалізований та аналітичний контент про військову справу — підпишіться на сторінку АрміяInform в інстаграмі та телеграм-канал


«Важкої техніки ворога не бачили вже кілька місяців»: під Лиманом росіяни атакують піхотою
«Важкої техніки ворога не бачили вже кілька місяців»: під Лиманом росіяни атакують піхотою

Після нищівного розгрому масштабних механізованих штурмів росіяни почали берегти свою «броню», але не живу силу.

Спалив 3 авто військовим: у Сумах затримали російського палія  
Спалив 3 авто військовим: у Сумах затримали російського палія  

Повідомлено про підозру 19-річному сумчанину, який здійснив серію підпалів автомобілів, що використовувалися військовослужбовцями.  

«Мертві душі» в трамвайному депо Харкова: посадовців підозрюють у фіктивному працевлаштуванні ухилянтів
«Мертві душі» в трамвайному депо Харкова: посадовців підозрюють у фіктивному працевлаштуванні ухилянтів

П’ятьох посадовців харківського трамвайного депо підозрюють у заволодінні понад 3,3 млн грн на схемі з «мертвими душами».

Президент затвердив 40-денну операцію СБУ для спонукання росії до завершення війни
Президент затвердив 40-денну операцію СБУ для спонукання росії до завершення війни

Володимир Зеленський затвердив Службі безпеки України 40-денну операцію впливу на державу-агресора, щоб спонукати росію до завершення війни.

ВАКАНСІЇ
Зенітник

від 50000 до 120000 грн

Дніпро

Індустіральний РТЦК та СП (Дніпро)

Оператор FPV-дронів (ЗСУ)

від 20100 до 120100 грн

Слов'янськ

Старобільський РТЦК та СП

Інспектор прикордонної служби

від 21000 до 30000 грн

Біляївка

Державна прикордонна служба України

Помічник пілота дронів

Дніпро

93-тя окрема механізована бригада «Холодний Яр"

Водій-сапер

від 17500 до 100000 грн

Харків

АРЗ СП ГУ ДСНС України у Луганській області

Офіцер інформаційно-аналітичної групи

від 20000 до 120000 грн

Львів, Львівська область