ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Понад 18 000 уражень за місяць — як програма Армія дронів.Бонус вплинула на ефективність підрозділів БПЛА

Новини
14 Жовтня 2025, 11:21
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Завдяки програмі Армія дронів.Бонус Украна отримує актуальні дані з поля бою, а підрозділи можуть замовляти додаткові дрони та іншу техніку в обмін на верифіковані уражені цілі.

Про це повідомив міністр цифрової трансформації та Віцепрем’єр-міністр України Михайло Федоров.

«Ми постійно змінюємо програму відповідно до викликів з поля бою. У вересні ми знову подвоїли кількість балів за живу силу, адже ворог дедалі більше використовує малі піхотні групи», — йдеться у повідомленні Віцепрем’єр-міністра України.

Цього ж місяця підрозділи прозвітували про понад 18 000 уражених та знищених солдатів ворога засобами БПЛА, надавши відеопідтвердження в систему DELTA. Це вдвічі більше, ніж було в жовтні 2024 року.

На зароблені бали підрозділи можуть отримати додаткові дрони та засоби у Brave1 Market — і за 2,5 місяця вже замовили техніку на 4 млрд грн.

Програма Армія дронів.Бонус розширюється: відтепер е-Бали за логістичні операції НРК
Програма Армія дронів.Бонус розширюється: відтепер е-Бали за логістичні операції НРК

Як повідомляла АрміяInform, понад 2 млрд грн додатково отримає Міноборони на фінансування проєкту «Армія дронів.Бонус».


Підпалили і добили: дронарі 45-ї бригади знищили ворожий «Гіацинт-Б»
Підпалили і добили: дронарі 45-ї бригади знищили ворожий «Гіацинт-Б»

Завдяки злагодженим діям із суміжними підрозділами Третього армійського корпусу оператори БПЛА 45-ї бригади знищили 152-міліметрову гаубицю.

До 12 зросла кількість постраждалих внаслідок російського удару по судну в Одеському районі
До 12 зросла кількість постраждалих внаслідок російського удару по судну в Одеському районі

Зросла кількість постраждалих унаслідок російського удару по цивільному торговельному судну під прапором Того у Одеському порту

Окупанти вдарили КАБами по Запоріжжю та передмістю: семеро поранених, серед них дитина
Окупанти вдарили КАБами по Запоріжжю та передмістю: семеро поранених, серед них дитина

Російські війська завдали ударів керованими авіабомбами по Запоріжжю та передмістю. Внаслідок атаки травм зазнали щонайменше семеро людей, серед яких дитина.

З Німеччини екстрадовано учасника групи, яка виготовляла фіктивні документи для ухилянтів
З Німеччини екстрадовано учасника групи, яка виготовляла фіктивні документи для ухилянтів

Правоохоронці повернули до України учасника організованої групи, яка виготовляла фіктивні документи про інвалідність для виїзду військовозобов’язаних за кордон.

ВАКАНСІЇ
Olx Стрілок, військовослужбовець

від 21000 до 22000 грн

Київ, Київська область

WorkUa Зовнішній пілот, оператор БПЛА (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

WorkUa Інспектор прикордонної служби (військова служба)

від 20000 до 20000 грн

Рівне

Державна прикордонна служба України

WorkUa Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Херсон

126 ОБр Сил ТрО

WorkUa Сапер

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

RobotaUa Медична сестpа-анестезист, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ