Це вже третє відоме застосування цієї балістичної ракети середньої дальності проти України. У російській логіці «Орєшнік» дедалі менше схожий на інструмент воєнного прориву….
На Харківщині український безпілотник зіграв у квача з російським штурмовиком, який до цього вже програв йому у хованки.
Відео з марною біганиною окупанта від FPV-дрона опублікував у понеділок, 13 жовтня, 2 корпус Національної гвардії «Хартія».
При цьому, як видно на оприлюднених кадрах, ворожий піхотинець сподівався залишитись непоміченим завдяки так званому антидроновому плащу, проте маскування росіянина виявилося не таким ефективним, як він собі сподівався.
«Росіяни ховаються у плащах-невидимках, завмирають у чудернацьких позах і швидко закопуються — проте для хартійських дронарів ця «гра у хованки» швидко перетворюється на кружляння навздогін з сумним для ворога кінцем.

У ніч проти 24 травня росія завдала по Україні чергового комбінованого удару: сотні ударних безпілотників, крилаті ракети, балістика — і ще один «Орєшнік».
Удень група БПЛА веде розвідку та стримує ворога, а вночі доправляє вантажі на передові позиції.
Прикордонники Мукачівського загону відшукали жителя Кам’янця Подільського, який звернувся по допомогу.
Кількість постраждалих внаслідок російського удару по Запоріжжю зросла. Станом на вечір відомо про 15 поранених, серед яких — немовля.
Олександр із позивним «Пінгвін» пройшов Вугледар, Мар’їнку, Авдіївку та понад два роки оборони Харківщини.
Кухар, військовослужбовець
від 20000 до 50000 грн
Покровськ
Бахмутський ОБ ТрО (Військова частина А7270)
Це вже третє відоме застосування цієї балістичної ракети середньої дальності проти України. У російській логіці «Орєшнік» дедалі менше схожий на інструмент воєнного прориву….