ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Наслідки російського обстрілу в Києві: перебої з водою та світлом, є зміни в роботі метро

Новини
10 Жовтня 2025, 10:35
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Вночі Київ пережив комбіновану атаку в кілька хвиль, ворог застосував дрони і ракети. Росіяни вдарили по житловій забудові і обʼєктах критичної цивільної інфраструктури.

Про це повідомив начальник Київської МВА Тимур Ткаченко.

Щодо наслідків атаки на житлові будинки: є кілька локацій з пошкодженнями, падіннями уламків. Основна локація — будинок по бульвару Лесі Українки у Печерському районі. Тут 11 постраждалих. Поруч розгорнуто штаб — Ліцей № 84, бульвар Лесі Українки, 32а.

На зараз понад 5800 житлових будинків (багатоквартирні, приватні) без світла, служби працюють над підключенням. Також приватний сектор, особливо на лівому березі — без світла. Тут так само важка ситуація з водопостачанням.

На правому березі світло і вода відсутні достатньо масово в Голосіївському, Соломʼянському, Печерському районах. В інших районах є окремі осередки з відключеннями. Фіксується зниження тиску в мережах водопостачання майже повсюдно.

Частина тролейбусних та трамвайних маршрутів через знеструмлення мережі не працює. Для сполучення запустили автобуси

Щодо роботи метрополітену: «червона» гілка — рух поїздів — від станції «Академмістечко» до «Лісової», інтервал між поїздами збільшено. Наразі «червона» та «синя» лінії метро працюють у звичайному режимі.

«Зелена» лінія здійснює перевезення пасажирів між станціями «Сирець» — «Осокорки». Між станціями «Позняки» — «Червоний хутір» поїзди не курсують.

Формат роботи закладів освіти визначається по місцю, залежно від ситуації, адміністрації закладів намагаються цю ситуацію довести до батьків.

Всі райони наразі розгортають пункти незламності. Адреси можна знайти за посиланням або на сайті районних державних адміністрацій.

«По статусу відключень слідкуємо за повідомленнями Укренерго, ДТЕК. Наразі пріоритет відновити живлення — обʼєкти соціальної інфраструктури та важливі міські комунікації. Далі — житлова інфраструктура. По водопостачанню — зараз поступово відновлюємо, крок за кроком. Тому тиск в мережі буде відновлений», — написав Тимур Ткаченко.


Штучно підняли ціну на електроенергію для військових: повідомлено про підозру посадовцям КЕВ Вінниці
Штучно підняли ціну на електроенергію для військових: повідомлено про підозру посадовцям КЕВ Вінниці

Посадовці квартирно-експлуатаційного відділу міста Вінниці майже вдвічі підняли ціну на електроенергію для військових.

Україна першою отримає нові посилені французько-італійські системи ПРО — Володимир Зеленський
Україна першою отримає нові посилені французько-італійські системи ПРО — Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський підсумував результати перемовин у Франції.

Україна отримала від Данії 10 мобільних кліматичних сховищ для авіаційного майна
Україна отримала від Данії 10 мобільних кліматичних сховищ для авіаційного майна

Україна отримала від Данії ще 10 мобільних кліматичних сховищ для зберігання та обслуговування авіаційного обладнання.

«Розпаковка» трофеїв: окупант віддав життя, щоби принести смаколики українським військовим
«Розпаковка» трофеїв: окупант віддав життя, щоби принести смаколики українським військовим

Російський штурмовик люб’язно пожертвував власним життям, щоб доставити смаколики на позиції українських захисників.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Черкаси

Військова частина А3177

WorkUa Військовий водій

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

RobotaUa Діловод-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Київ

Косівський РТЦК та СП

RobotaUa Командиp гаpмати, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

RobotaUa Водій

від 20100 до 120000 грн

Вся Україна

77 ОАеМБр ДШВ ЗС України

RobotaUa Старший сапер

від 20100 до 120100 грн

Дніпро

128 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ