Про це свідчать численні відео, якими у соцмережах діляться самі росіяни. Сухопутний «коридор смерті» У результаті систематичних ударів українських безпілотників…
Загалом від початку доби відбулося 174 бойових зіткнення. Українські захисники рішуче дають відсіч спробам противника просунутися вглиб нашої території, завдаючи йому вогневого ураження.
Про це йдеться у зведенні Генерального штабу ЗСУ з оперативною інформацією станом на 22.00 7 жовтня.
На Північно-Слобожанському і Курському напрямках українські воїни відбили шість штурмових дій окупантів. Крім того, ворог завдав сім авіаційних ударів, скинувши 10 керованих бомб, а також здійснив 164 обстріли позицій наших військ і населених пунктів, зокрема шість – з реактивних систем залпового вогню.
На Південно-Слобожанському напрямку противник 28 разів штурмував позиції наших підрозділів в районах Вовчанська, Вовчанських Хуторів, Тихого, Амбарного, Кам’янки, Бологівки, Западного, Красного Першого, Довгенького та в бік Колодязного, Дворічанського й Кутьківки.
На Куп’янському напрямку агресор проводив наступальні дії поблизу Куп’янська та у бік Петропавлівки, Новоплатонівки, Піщаного, Степової Новоселівки. Українські захисники зупинили чотири ворожі атаки.
На Лиманському напрямку російські загарбники дев’ять разів атакували позиції Сил оборони в районах населених пунктів Середнє, Шандриголове, Новоселівка, Дерилове, Торське.
На Сіверському напрямку Сили оборони відбили дев’ять атак противника поблизу Ямполя, Григорівки, Виїмки та Серебрянки.
На Краматорському напрямку противник наступальних дій не проводив.
На Торецькому напрямку росіяни 17 разів йшли в наступ на позиції українських підрозділів у районах Олександро-Шультиного, Щербинівки, Плещіївки, Русиного Яру та Полтавки. Сили оборони зупинили просування ворога.
На Покровському напрямку від початку доби окупанти 37 разів намагалися просунутися на позиції українських підрозділів. Противник атакував позиції наших військ у районах населених пунктів Володимирівка, Никанорівка, Сухецьке, Миролюбівка, Нове Шахове, Іванівка, Родинське, Червоний Лиман, Мирноград, Новоекономічне, Лисівка, Покровськ, Котлине, Удачне, Молодецьке, Новомиколаївка, Горіхове, Дачне, Філія та в напрямку Новопавлівки.
За попередніми даними, сьогодні на цьому напрямку було знешкоджено 144 окупанти, із них 99 – безповоротно. Також українські воїни знищили один автомобіль, одну одиницю спеціальної техніки та 15 безпілотних літальних апаратів; також уражено три автомобілі та 10 укриттів для особового складу противника.
На Новопавлівському напрямку ворог 27 разів намагався прорвати оборону наших захисників у районах населених пунктів Запоріжжя, Олександроград, Січневе, Новоселівка, Новогеоргіївка, Соснівка, Вороне, Новогеоргіївка, Калинівське, Новогригорівка, Воскресенка, Олексіївка, Степове, Березове, Новоїванівка.
На Гуляйпільському напрямку ворог 11 разів намагався наступати поблизу Полтавки та Малинівки, отримав відсіч. Авіаудару зазнало Залізничне.
На Оріхівському напрямку Сили оборони відбили сім атак загарбників поблизу Плавнів, Степового та в напрямку Степногірська й Новоандріївки.
На Придніпровському напрямку мали місце три безуспішні спроби окупантів покращити своє положення. Противник завдав авіаудару по Садовому.
Російські війська завдали одного ракетного та 46 авіаційних ударів, застосувавши одну ракету та скинувши 82 керовані авіаційні бомби. Крім цього, залучили 2229 дронів-камікадзе та здійснили 3730 обстрілів позицій наших військ і населених пунктів.
Російський концерн «Уралвагонзавод», який випускає озброєння для армії держави-агресора, перейменував свою бойову машину «Термінатор» на «Спірідон».
Сили безпілотних систем ЗСУ уразили вже 20-й за останні 33 дні об’єкт нафтопереробної інфраструктури рф у Санкт-Петербурзі.
Міністерство оборони України в межах проєкту «Гід із соцзабезпечення» пояснює, які документи оформлюють військовослужбовцю, що зазнав поранення.
Абсолютно не здатний воювати окупант, який без сторонньої допомоги не може навіть іти, став свідком удару українського дрона по своїм «цілим» колегам.
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що у ніч на 3 червня українські захисники вразили важливі об’єкти на території росії.
Ваша військова частина шукає мотивованих людей до своїх лав? Армія FM готова розповісти про це своїм слухачам.
Бойовий медик. Вибирай посаду зараз, а не чекай поки тебе розподілять!
від 20000 до 120000 грн
Львів, Львівська область
Командир взводу спеціальних робіт, військовослужбовець
від 25000 до 125000 грн
Одеса, Одеська область
Командир відділення в ЗСУ
від 21000 до 120000 грн
Петропавлівка
Другий відділ Синельниківського РТЦК та СП (відділення рекрутингу)
Про це свідчать численні відео, якими у соцмережах діляться самі росіяни. Сухопутний «коридор смерті» У результаті систематичних ударів українських безпілотників…